Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha a lányom túl...

Mit tehetek, ha a lányom túl könnyűvérű?

Figyelt kérdés

20 éves, rendszerint voltak régebben ilyen csak szexből álló kapcsolatai, most van egy barátja 4 NAPJA (!!!), de már második nap ott alszik nála, gondolom szex is van... Jó lány, jól tanul, mellette dolgozik, sokan tisztelik, mert közösségben szerepet vállal, engem azonban kicsit zavar ez...

Lehet valamit tenni?


2010. szept. 23. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

20 évesen már felnőtt nő. Mit keres a kérdésed a problémás gyerekek kategóriában?

Azt csinál az életével, amit akar, ne szólj bele szerintem.

27/N

2010. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem annyit tehetsz, hogy leülsz vele beszélgetni,és elmondod neki a véleményedet a dologról, aztán majd eldönti,hogy hallgat-e rád vagy nem, elvégre már nagykorú, azt csinál amit akar. Próbálj vele úgy beszélni mint egy barátnővel.
2010. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Közöd?

1, felnőtt

2, ha nem lesz gyereke vagy betegsége, akkor közöd? avval fekszik le, akivel akar

2010. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Lehet ,hogy tőled örökölte?
2010. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de kissé elkéstél ezzel a kérdéssel.

Az ember erkölcsi értékrendjét a szülők alapozzák meg gyerekkorban. Ezek alapján Te valamit elszúrtál a nevelésében.

Ha pedig ez nála tudatos szembefordulás a szülői mintával - nos akkor is van ott valami probléma a köztetek lévő viszonyban.

2010. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd rá. Nagyjából az egyetlen dolog, amit elérsz, ha zargatod ezzel, hogy elküld a fenébe (maximum nem mondja ki), komolyan venni nem fog, ami érthető. Felnőtt ember, ő rendelkezik a szexuális életével. Ha neked nem tetszik ez, akkor késő bánat, eb gondolat.
2010. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

"Kozod?" mifele kerdes ez? Az edesanyja, o szulte es nevelte 18 even at. VAN KOZE HOZZA! Latjatok ezert tart ilyen iranyba ez a tarsadalom. Ahogy felnott a gyerek mar nincs koze az anyjahoz, a csaladjahoz?

Igenis, van koze, az mas, h valamit hibazott a neveleseben. Ha sikarult tiszteletre nevelnie a kedves anyukanak, akkor uljenek le es beszeljek meg a dolgot. Remeljuk, hallgat a tapasztaltabbra es megfogadja tanacsat.

Szornyu emberek vannak a vilagban. Ilyenek szulnek es nevelnek gyereket!

2010. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Ahha meg olyanok akik nem ismerik az ékezeteket! :D

Szerintem sincs túl sok közöd hozzá!Ez nem olyan dolog,amibe bele lehetne szólni!20 éves...ha jól tanul é jó lány,akkor nyilván csak szereti szexet!Had élje ki magát,utána jöhetnek a komoly dolgok!ÉS nem biztos,hogy van szex a 2. napon!

2010. szept. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
65%

Nem lehet tenni. De szerintem nem is kell. Inkább most legyen ilyen, mint férjezett asszonyként gyerekekkel a szoknyája mellett.

Én sem voltam túl "jó" lány (ebben az értelemben), mégis van 2 szép gyerekem , és egy jó férjem (pont ma 5 éve).


32 éves feleség

2010. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
75%

Azért van köze hozzá, csak az anyja! Adhatsz neki tanácsot, amit vagy megfogad vagy nem, elvégre felnőtt ember már!


Ismeri az ékezeteket, csak szerintem külföldről írt, ahol nincs ékezet!!!!!

2010. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!