Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden jó nap után következik...

Minden jó nap után következik egy rossz? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

A tegnap a barátommal egy csodalatos napot töltöttem el, ma kiment a volt barátnőjével, egy olyan társasággal, akit én nem szeretek. Én nem tudtam menni, mivel beteg vagyok, lazám van.

Ez már többször előfordult velem, hogy egy-egy jó nap után mindig ugyanaz a "rossz" történt meg velem, miért van ez?


A tökéletes kapcsolat tényleg csak a mesékben létezik?


2010. szept. 23. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Legalábbis ami a magánéletem illeti, az annak ellenére hogy nem tudunk egymás nyakában lenni egész nap, tökéletes. De ami egy egyszerű napot illeti, az velem így van...:S
2010. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne fogd fel ilyen drasztikusan a dolgot.


Így is felfoghatod: Ha lázad van, legalább pihentél egy jót. Teázgass, bújj az ágyba és nézz tévét :)

2010. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Hú, micsoda kis hárpia vagy, egy társaság, akiket te nem szeretsz, de úgy tűnik, a párodnak meg fontosak, a barátai.

Gyógyulj meg, hátha akkor kevésbé leszel hisztis, és szerezz te is barátokat, nehogy besavanyodj, vagy elüldözd a párodat azzal, hogy meg akarod szabni, kivel barátkozhat. A párja vagy, nem az anyja...

2010. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De azért a volt barátnőjét kerülhetné.
2010. szept. 23. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez évszakokban jelentkezik: ha a tél jó, akkor a nyaram sz*r (bocsi) ha a tavasz jó, akkor az ősz fuccsol be. mint pl most is.
2010. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem haraggal váltak el, miért kerülje? Attól még maradhatnak jóban. Ne haragudj, nő vagyok, de az ilyen féltékenykedő hisztiket se nőtől se pasitól nem tartom indokoltnak.

Nem minden kapcsolat végződik haraggal, tessék szíves tudomásul venni.

2010. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se vedd ilyen komolyan ezt, mert felesleges feszultseget kelt. Attol, hogy ok regen egyutt voltak, nem jelent semmit, az a mult, te meg a jelen es jovo vagy. Persze ne legyenek puszi pajtasok, de gondolom, hogy nem arrol van szo, hogy a nap 24 orajaban egyutt vannak es emiatt rad nem jut ido.


Amugy a fo kerdesre a valaszom, hogy nekem ugy van, hogy alt. minden jo, aztan vannak kozben rossz idoszakok. Ha egy rossz tortenik, jon a tobbi csostul, aztan ujra jo lesz. Alt. 1-2 hetig tartanak a rossz idoszakok, utana honapokig jo es utana megint tortenik valami rossz. Nalam mindig igy van.

2010. szept. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
minden jó nap után következik két rossz...
2010. szept. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!