Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbocsátható egy...

Szerintetek megbocsátható egy megcsalás?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik a párom megcsalt, legalább is a nő azt állítja! A párom természetesen tagadja! Viszont kerültek elő sms-ek, és képek, de a képeken is csak a párom van rajta (ergó bárki fényképezhette)! Ő azt állítja akkor volt ez mikor berugott és a haverjai vitték haza, és akkor fényképezték! Nem tudom mit gondoljak, az sms-ekben sincs olyan, hogy lefeküdt volna vele! És az sms-eket beismerte, viszont más nem! Szerintetek???
2010. szept. 24. 09:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

nehéz ügy, lehet, hogy csak a férfiúi szolidaritás beszél belőlem, de ebben a szituációban a párodnak adok igazat. Ha nincs konkrét bizonyíték rá (sms-ben nem utaltak rá), akkor a lány lehet, hogy csak el akarja szeretni tőled, azt akarja, hogy szétmenjetek, hogy utána lecsaphasson rá...

Mindenesetre tartsd szemmel a párod, de azért csak finoman! :)


25/f

2010. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenki ezt mondja, a közös barátaink és az én barátaim is! Csak a nő és barátnői állítanak mást!
2010. szept. 24. 09:56
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Én bízom a páromban, nem hinnék egy jött-ment nőcskének.
2010. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kezecske :)
2010. szept. 24. 09:57
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is adj még egy esélyt, mert lehet a csajszi akarja felszedni. De közben legyél résen!
2010. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is zöld pracli :)
2010. szept. 24. 10:00
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Egyes nők aljas módon mindent elkövetnek, hogy elszedjék más párját. Ez részükről elég nagy szegénységi bizonyítvány! Második férjem akkor kellett volna a legjobb barátja nőjének, amikor már velem szoros kapcsolatba került. Egyből résen voltam, még csírájában elfolytottam a nagysasszonyt! Ennek már hat éve, megmondtam neki kipakolok a párjának bármennyire is jó barátaink voltak. Nyomult ezerrel, én meg ezerrel jól megaláztam. Na azóta se kép, se hang arról az oldalról.
2010. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Remélem nálunk is csak ezt történt! Páromnak elég jó beszélőkéje van és hülyít mindenkit, szerintem a csajjal is ezt tette és a csaj meg komolyan vette! És lehet hogy bele is szeretett, vagy nem tudom, de állandóan zaklat!!!
2010. szept. 24. 10:09
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Az sme-eket a párod írta annak a bizonyos nőnek? - mivel magyarázta azt, hogy egy idegen nőnek írogat? mert esetleg ez lenne ami elbizonytalanít - vagy jó ismerős a hölgy, és máskor is sms-eztek? Szinte mindenki azt írja, ne higgy az állítólagos szeretőnek, ami így is van jól, hisz bízni kell a párodban, ha erre is tud elfogadható választ, ami téged megnyugtat, akkor nincs értelme borítani egy jó kapcsolatot! - ezt pedig csak te tudhatod, hogy miről szóltak az üzenetek, mennyi üzenet volt, abban az időben volt-e amikor állítólag félrelépett...
2010. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk is hasonló volt a helyzet. Találtam sms-eket, kérdőre vontam a párom, beadott egy szép mesének tünő történetet. Persze nagyon nehéz volt biznom benne, folyamatosan ment a vita, végül én is más karjaiba menekültem. Egy véletlen folytán kiderült, hogy a mese igaz volt. Bevallottam neki mindent. Ő megbocsajtott. A bizalom még erősebb lett közöttünk, mint valaha.

Nem azt mondom, hogy csald meg, csak bizz benne, beszélgess vele, higyj neki. Egy eselyt mindenképp megérdemel.

2010. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!