Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire a párom...

Miért félek ennyire a párom húgával találkozni?

Figyelt kérdés

Eddig csak egyke, vagy fiú testvérrel rendelkező párom volt.

A jelenlegi páromnak, akit két hónapja ismerek, azonban egy nálam 1 évvel fiatalabb húga van.

Holnap mutat be a családjának, de előre félek.

Annyi sógornő rémsztorit hallottam, hogy félek, nem fogad majd el. Majd zavarni fogja, hogy a tesójával vagyok kapcsolatban.

Meg a munkahelyen is azt tapasztaltam, hogy a nők sokat fúrják egymást. A pasikkal sosem volt ilyen bajom.

Szerintetek hogyan lehetnék szimpatikus a párom testvérének?

26/nő


2022. aug. 26. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagy, találkoztál már emberekkel, és rájöhettél, hogy a sztereotípiák általában nem igazak: egyszerűen irracionális a félelmed.

Amúgy ha téged nem fogad el, mert "a sógornők már csak ilyenek", akkor mégis milyen csodaszert tudnánk ajánlani? Egy dologra hivatkozhatsz, hogy magadat adtad végig. Ha megjátszod magad, azt már jogosan tennék szóvá.

2022. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pasik is fúrják egymást. EZt most mindennap ki fog írni valamilyen formában?
2022. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy húg vagyok. Sosem zavart a bátyám és a sógornőm kapcsolata, nem fúrtuk egymást, nem azt mondom, hogy a legjobb barátnőm, de teljesen elfogadható viszonyban vagyunk. De ha már a kezdetektől úgy állt volna hozzám, hogy "biztos fúrni fog, nem fog tetszeni neki a kapcsolat" és ezt ki is mutatta volna, az nem lett volna szimpatikus. Ilyenről azonban szó sem volt részéről sem. Nem kell ennyire bedőlni a sztereotípiáknak.
2022. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges látatlanban ítélkezned egy ismeretlen emberről, hogy fúrni fog, csak azért mert nem öcs, hanem húg.
2022. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy felesleges, de szerintem nem leszek szimpatikus neki, mert az elmondottak és a social media alapján ő teljesen más beállítottságú nő, mint én.
2022. aug. 26. 16:19
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem állsz hozzá kissé nyitottabban, nagyvonalúbban? Nem baj az, ha más beállítottságúak vagytok, attól még elfogadhatjátok egymást, na meg idővel megismeritek egymást jobban és alakulni fog a viszonyotok. Nem kell feltétlenül baráti viszonyban lennetek.
2022. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

"az elmondottak és a social media alapján ő teljesen más beállítottságú nő, mint én"

- Én nehezen hiszem el, hogy tényleg 26 vagy...

2022. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Az mit jelent, hogy mas beállítottságú? Nyitottabb, elfogadóbb?

Csak kíváncsiságból. Milyen a kapcsolatod az anyukáddal? Én amúgy egy sógornős rémtörténetet sem hallottam még. Anyósosat annál többet 😂

2022. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

,, az elmondottak és a social media alapján ő teljesen más beállítottságú nő, mint én."


Az nem jelent semmit, minden ember más. Ő olyan. Attól még lehettek jóban.

Amúgy még jobb is, hogy teljesen más, mint te, mert akkor meg azt hinnéd , hogy azért van veled a párod mert igazából a húgába szerelmes :D


Nyugi!

2022. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

26 vagyok. Azok alapján csak gondolhatok valamit, amiket mesél a párom, vagy amiket látok itt-ott. Mindenkinek van véleménye, még ha titkolja is. De ettől függetlenül lehet, hogy tévedek és tök jól kijövünk majd!


Szerintem pont, hogy nem nyitottabb, azok alapján amiket hallok/megoszt az interneten, de élőben fogom megtudni, hogy igazam van-e.

2022. aug. 26. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!