Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után kellene a...

Mennyi idő után kellene a szüleimnek a barátom szüleivel találkoznia? Bár én még nem találkoztam a barátom nagymamájával, sose hívott el.

Figyelt kérdés

2018. okt. 2. 15:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
85%
Esküvőn
2018. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem eljegyzes, hazassag, lagzi kornyeken valahol. Addig felesleges, mert semmi kozuk nincs egymashoz.
2018. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Én nem ismerem férjem családját ő meg az enyémet,minek,mi se tartjuk a kapcsolatot a sajátunkkal,értelme sok nincs ezeknek max szar keverésre ad okot az ismerkedés.
2018. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Ezek szerint az én családom nagyon defektes... Én azt hittem ez azért normális néhány hónap után.
2018. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Az attól függ, hogy már hány hete jártok??!
2018. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is az esküvőt megelőzően jöttek össze a szülők, akkor is csak azért, hogy megbeszéljék az esküvő őket érintő részleteit. Utána sem jártak össze, csak nálunk találkoztak, ha volt valami családi esemény.
2018. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Miért is hívná el magához a nagymama az unoka összes volt vagy leendő barátnőjét.

Majd esetleg akkor hív át, amikor már látja, hogy komoly lett a dolog.

2018. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is az eljegyzés vagy a házasságkötés környékén aktuális.
2018. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%
És akkor csodálkozunk h ennyien hazudják otthon évekig h nincs senki,majd az esküvőn leesik h o hát volt évekig,magyar albérlő családok ezek,jobb nem is hazavinni a házastársat se..
2018. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
A férjem szülei és az én szüleim az eaküvőn találkoztam először. Nagyon jót buliztak együtt. :) Egyébként ha kertes/ nsgyobb házatok van, és csinálnék valami összejövetelt ha ti szeretnétek hogy találkozzanak. Én ezt tettem volna, csak nem kertes házunk van. :) De jó volt így is. Semmi hátrány nem származik belőle. :)
2018. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!