Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire a párom...

Miért félek ennyire a párom húgával találkozni?

Figyelt kérdés

Eddig csak egyke, vagy fiú testvérrel rendelkező párom volt.

A jelenlegi páromnak, akit két hónapja ismerek, azonban egy nálam 1 évvel fiatalabb húga van.

Holnap mutat be a családjának, de előre félek.

Annyi sógornő rémsztorit hallottam, hogy félek, nem fogad majd el. Majd zavarni fogja, hogy a tesójával vagyok kapcsolatban.

Meg a munkahelyen is azt tapasztaltam, hogy a nők sokat fúrják egymást. A pasikkal sosem volt ilyen bajom.

Szerintetek hogyan lehetnék szimpatikus a párom testvérének?

26/nő


2022. aug. 26. 15:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nekem anyós(jelölttel) még nem volt problémám, pedig akadt kettő is.

Amúgy az anyukám és a sógornőm viszonya brutálisan rossz, ölik egymást szinte, talán innen ered a “félelem”.

2022. aug. 26. 16:55
 12/17 A kérdező kommentje:
Mármint: anyukám és a sógornője
2022. aug. 26. 16:56
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

5


És akkor mi van, ha más? Ilyen tyúk eszű vagy, hogy nem tudsz eltérő emberekhez alkalmazkodni? Már eleve negatívan mész neki a dolognak, így is fogsz viselkedni, sugározni fogod magadból ezt az egész ellenállást, és nyilván ezt a sógornő is érezni fogja, hogy nem csíped.

EZ a tipikus önbeteljesítő jóslat, utána meg azon fogsz pörögni, hogy "Én megmondtam"

A fszt mondtad meg. Nem is találkoztatok még, de már elelnséges gondolataid vannak vele.

2022. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nincsenek ellenséges gondolataim, csak izgulok. :)
2022. aug. 26. 17:51
 15/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem is ellenséges, de negatív gondolataid vannak. A másik fél sokszor megérzi az ilyesmit, még akkor is, ha igyekszel nem mutatni. Próbálj inkább semlegesen hozzáállni.
2022. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, max 16 vagy:D
2022. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi gond lenne, csak egy találkozo :)
2022. aug. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!