Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez így? Lesz még...

Mitől lehet ez így? Lesz még rosszabb?

Figyelt kérdés
Az ex barátommal 1 hónapja szakítottunk. Utánna még mindennap beszéltünk telefonon, de most 3 napja már nem, mert összevesztünk. Az a helyzet, hogy az elején az egy hónapnak nagyon szarul voltam, de most eégsz jól vagyok annak ellenére is hogy nem beszélünk, meg nem olyan erősek az emlékképek, hiányzik azért, de meglepődtem hogy ilyen jól vagyok. Én tudom hogy szeretem, de akkor nem értem, miért ilyen egyszerű most?
2011. aug. 30. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ez már nem lesz rosszabb
2011. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? Mert félek hogy hirtelen elönt az hogy úristen, majd meghalok. Meg azt nem értem hogyha 1 hónapig beszéltünk és az elején nagyon szar volt, most így miért lett könnyebb.
2011. aug. 30. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt?
2011. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 év 7 hónap! És úgy mentünk szét hogy veszekedtünk, és rájöttünk hogy hiába hogy szeretjük 1mást, nem tudunk egymás mellett nyugodtan meglenni, mert mindig veszekszünk.
2011. aug. 30. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt tapasztaltam,hogy akkor igazán rossz a szakítás utáni időszak,ha az illetővel szakítottak (tehát őt hagyták ott) és benne még elég erősek az érzelmek.Ti szinte közös megegyezéssel fejeztétek be és ehhez a felismeréshez már a kapcsolat alatt el kell érni egy olyan szintre,ami nem egy-két nap alatt következik be.Vagyis a kihüléshez. Mivel a szakítás pillanatában mindketten lemondtatok már a dologról,így nincs már az emberben az az elviselhetetlen gyász érzése,mint,amikor hirtelen kiszakítanak valamit az ember életéből.

Azt mondom örülj neki,hogy most ilyen lelkiállapotban vagy,mert erre a szintre kemény munkával lehet csak eljutni egy szakítás után.

2011. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Örülök tényleg örülök, csak furcsáltam hogy így érzek.
2011. aug. 30. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!