Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még ennél rosszabb egy...

Lehet még ennél rosszabb egy feleségnek/anyukának?

Figyelt kérdés
A kislányom 6 hónapja született, nagyon édes mindig mosolyog. A most már mondhatni volt férjemmel nagyon vártuk a csöppség érkezését. Terhesség alatt szó mi szó felszedtem egy jó pár kilót sajnos. Mikor megszültem, a kilók nehezen vagy nem is mentek le rólam, még mindig van felesleg. De a férjem kiszeretett belőlem. Azt mondta így ahogy most kinézek nem az avgyok akit eddig 6 éven át szeretett és így nem kellek neki. Mi tévő legyek?
2011. aug. 16. 11:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Szégyellje magát. Segítenie kéne, nem piszkálni.


Két dolgot tehetsz:

-belenyugszol, hogy ez van.

-küzdesz, visszanyered az alakod, de szerintem nem biztos, hogy megéri megtartani a pasit, ha ennyitől kiszeret a feleségéből... Ez undorító szerintem. A derekadat szerette meg a melled, vagy TÉGED, mint embert?

2011. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha nekem ilyet mondott volna a férjem szülés után fél évvel (mikor az orvosok is egy évet mondanak regenerációs időnek), akkor már csomagoltam volna a motyóját.

Ez csak ürügy, egyszerűen nem fekszik neki a családos élet. Gerinctelen görény.

2011. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3%

igaza van!

állj neki, és sportolj, menj futni, úszni!

nekem sem kéne a férjem, ha elhízna.

2011. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Lehet.

Mindenesetre mondd meg a párodnak, hogy jó, hogy ilyen őszinték vagytok egymáshoz, mert neked meg nem tetszik a pocakja. Kritizáld bármilyet, csak hogy tudja milyen szar érzés.

Nem tudom ilyen helyzetben mi a jó megoldás, elhagyni a férjedet, de akkor a kislányod sérül, vagy együtt maradni egy ilyen felszínes tuskóval.

2011. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, hogy az élet nem fekete-fehér, és hogy az ember lányának egy gyerekkel a karján ezerszer is meg kell gondolnia hogy mit tesz, mit tehet, de én egy ilyen férfiért egy percig sem küzdenék. Nem azért, mert szeme van, ízlése, és véleménye - ettől még nem rossz ember - hanem azért, mert ilyen felületes ember nem kellene társnak.
2011. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem, ha csak a külsőségek miatt volt veled, nem is szeretett téged. Sajnálom, de én egy ilyen férfival nem maradnék nem is akarnék maradni. Ha le is fogynál, pár év múlva jönne, hogy öregebb vagy, mint amikor megismert és talált fiatalabbat... Megvan a véleményem az ilyen emberekről. De nem ismerted ki a 6 év alatt??? Biztos, volt valami jele, hogy ilyen "felületes" ember. Annyira sajnálom, hogy a mai világban (bár még csak 30 vagyok:)) a házasságok ilyen baromságok miatt mennek tönkre... Komolytalanak lettek az emberek, más értékek vannak. Pedig nagyon divatosan öltözködöm, jól nézek ki, de ezek mellékes dolgok, nő vagyok, jól esik odafigyelni magamra, de a férjemet ez egyáltalán nem érdekli.

Én, amikor megismertem anno a férjemet, tudtam, hogy rá mindig számíthatok, és ha el is híznék, akkor is szeretne. Bár nem vagyok csúnya és adok a külsőmre, picit meghíztam én is a terhesség alatt (plusz 5 kg), ami meg sem látszik annyira, majd leadom később, most a szoptatás a fontos és a baba. A mi kapcsolatunkban egyáltalán nem számít a külső, mert nem ez a fontos az életben, és a gyerekemet is így fogom nevelni.

2011. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Álljon neki sprotolni?

Nos, egy szoptatós anyuka nem igazán fogyózhat, most kezdi csak hozzátáplálni a babát, tehát a fogyózás is csak most jöhetne szóba. Ezt a kedves férje meg se várta, hanem rögtön "kiszeretett"... ugyanmár.

Általában ez a szöveg, mikor a teremtés koronája nem elég tökös elviselni azt a felelősséget, amivel a baba jár, és menekülőre fogja. Tán már nője is van. Sok ilyet láttam.

Azonkívül hormonproblémák is okozhatnak többletsúlyt, kedves harmadik, akkor is elhagynád a férjed, ha betegség miatt ízna meg?

2011. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Mondd neki, jó akkor te ezentúl heti háromszor mész sportolni, amíg ő a gyerekre vigyáz, és intézi a háztartás dolgait.
2011. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sem kellene ilyen ember, mint a férjed! Rajtam is maradt felesleg, kb. 6-8 kg. igaz Te nem írtad, hogy mennyi. Engem is zavar. De! Akkor sem lehet ilyen bunkó módon véleményt nyilvánítani valakiről, akit ráadásul "szeretek"! Kezdj el sportolni, add le a kilóidat, de ne a férjed kedvéért, hanem a saját kedvedért, hogy jól érezd magad a bőrödbe, gondolom Te sem szereted, hogy van rajtad felesleg. És nem utolsó sorban, mert az az egészséges! Azt kell mondjam, a férjed inkább a régi testedbe volt szerelmes, nem beléd az emberbe!
2011. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Lehet hülyeséget írok,de nem csak "kifogás"VAgy egyszerűen nem tud megbarátkozni még az új helyzettel..Ő mit akar tenni,mit mondott?

Lehet,hogy szimplán csak furcsa neki a helyzet,és nem tudja,hogyan is adja a tudtodra,vagy nem tudom..

Igaz,hogy csúnya ez a "kiragadott mondat"de valószínűleg több is van benne szerintem,minthogy "kiszerettem belőled"

2011. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!