Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a feleséged...

Mit szólnál ha a feleséged havonta költene ruhára kissebb-nagyobb összegek, úgy, hogy ingyen kapja a ruhákat lányától?

Figyelt kérdés
Általában azzal indokolja, hogy a márkásabb ruhák jobb minőségűek ezért azokból is kell pár darab, deő nem pár szükségesebb darabot vesz, hanem már feleslegesen sokat felhalmoz. És én is hordom azokat a ruhákat amiket a lánya árul, és nem rossz minőség, egészen tartósak. Vagyis duplán feleslegesek a vásárlásai.

2022. aug. 27. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Semmit.
2022. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy az jobban tetszik neki. Nem tudom mit árul a lánya, de lehet hogy kínai csicsás vackokat. Én se örülnék, ha olyat kapnék bárkitől. A minőség csak kifogás, valószínűleg nem tetszik neki.
2022. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Arra költi a saját pénzét, amire akarja - amíg nincsenek adósságai emiatt, nem zavar.
2022. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Egy nő esetében nem csak az a szempont, hogy legyen praktikusan X db póló és Y db nadrág és meg van oldva az egész heti ruházkodás. Szeretjük variálni a darabokat, szükségünk van időnként új dolgokra, mert ez sokat hozzátesz a nőiesség megéléséhez.


Természetesen lehet ezt okosan is csinálni és nem túllépni egy határt, viszont a határ meghatározásában mi nem tudunk nektek segíteni, hiszen nem tudjuk milyen anyagi körülmények között éltek. Ezt neked kell vele megbeszélni, de tartsd észben hogy ő egy nő, aki szeret öltözködni. Teljesen máshogy gondol erre az egészre mint te férfiként. És nem azért hogy téged bosszantson. Érdemes kompromisszumot kötni, mondjuk megállapodni havi egy-két ruhában, teszem azt 10 000 forintban maximalizálva.

2022. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát tuti hogy nem a gyakorin írnék ki kérdést róla... Gondot okoz hogy megveszi magának a neki igazából tetsző ruhákat? Nem? Innentől mi a kérdés?
2022. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
És ha nem nagyon csóró az ember, ruhánál nem az a szempont hogy ingyér van.
2022. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Darius- ***** válasza:
77%
Attól függ kinek a pénzéből veszi.
2022. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Nálunk ő veszi nekem is. Meg a gyerekenek. Jobban tudja mi mennyi hány méter. Mikor mi kell, mint én.
2022. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Ez teljesen jogos utolsó. Amúgy hogy tud ingyen ruhákat adnia lánya? Segélyszervezetnél van , és kilopja a jobb darabokat amit rászorulóknak szántak? Mert kb így csinálta a rokonom aki a vöröskeresztnek "dolgozott" lopott amit csak bírt...
2022. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha bekavar ezzel a családi költségvetésbe - pl. nem halad előre a közös ügy, mondjuk bútorcsere vagy költözés -, az megérne egy beszélgetést.

De ha te, kérdező, kb. ugyanannyit költesz el a kocsid/motorod/pecabotod feltuningolására, ami viszont a nejed szerint nettó baromság, úgy hallgatnék, mint a sír.

2022. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!