Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kotelezo jo viszonyban...

Miert kotelezo jo viszonyban lenni a testvereimmel, mikozben egy idegen hamarabb segitene nekem mint ok? Miert vagyok en a rossz amiert nem akarok veluk beszelni sem?

Figyelt kérdés

Mindig is kikozositett gyerek voltam, engem soha se a szuleim se a testvereim nem szerettek. Mindegy , elfogadtam ezt.

Azota mind felnottunk, egyik testverem se tartozik a beszedes ember kategoriaba, sosem volt kozos temank, még csak facebookom sem az ismeroseim, egyikkel sem beszelek egyaltalan. Ok egymassal beszelo viszonyban vannak.

Ha talalkoznank valahol veletlenul, köszonnék termeszetesen, de nem akarok veluk még csak beszelo viszonyban sem lenni. Nekem ok nem hianyzonak, nekem nincsenek testvereim.

Es tudom azt is,hogy ha nem lenne 200ft-om egy idegen az utcan hamarabb segitene nekem, mint ok. Amivel nincs is semmi baj, de miert en vagyok a rossz a szuleink szemeben amiert nem beszelek egyikkel sem? Gyerekkoromban is ki voltam kozositve es en voltam a rossz, es most is en vagyok a rossz. Muszaj mindig valakinek a rossznak lenni?

Kotelezo a testvereimmel joban lenni akkor is ha ok szamomra idegen emberek?

Nem tulzok.


2022. aug. 27. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
99%

Nem kötelező.


Nem értem, hogy ha ennyi rosszat írtál le a szüleidről, akkor miért számít még mindig a véleményük.

2022. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem véletlenül születtél hozzájuk, abba a családba.

Érdemes lenne egy elfogadó, megbocsátó álláspontot felvenni.

Nem kell barátkoznod, de ne legyél elutasító szerintem.

2022. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező. A mi családunkban több olyan is volt, hogy a testvérek nem beszéltek egymással, a férjem sem beszélt a testvéreivel.
2022. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Miért közösítettek ki gyerekkorodban?
2022. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
80%
Megértelek. Én nevelő szülőnel voltam hosszú évekig. Senkinek se kívánom soha.
2022. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi rosszat irtam en a szuleimrol egyes?
2022. aug. 27. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kötelező jóban lenned velük. Mit számít, hogy a szüleid mit mondanak? Minek foglalkozol vele? Hagyjad, hadd mondjanak amit akarnak, és te csak tégy úgy, ahogy jónak látod.
2022. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

"Mi rosszat irtam en a szuleimrol egyes?"


- Ezt: "engem soha se a szuleim se a testvereim nem szerettek.", "Gyerekkoromban is ki voltam kozositve es en voltam a rossz, es most is en vagyok a rossz."

2022. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
legkevésbé sem kötelezö
2022. aug. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!