Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne nézzetek furának, lehet...

Ne nézzetek furának, lehet egy idegen nőt anyának/őrangyalnak tekinteni? Normális ez?

Figyelt kérdés
Istennek hála édesanyám él, szoros kapcsolat van köztünk. Csak érdekel ez, fúrta az oldalam.

2021. ápr. 21. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem, de mindnekinek vannak fura gondolotai.
2021. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hogy értve idegen? Szerintem ha meglát valaki egy másik embert az utcán akkor azt sehogy nem fogja semminek tekinteni nem hogy anyának. Ha viszont úgy érted hogy csak nem biológiai akkor a nevelőszülőket akik kiskorától nevelnek egy gyereket simán szülőnek tekinthetők a gyereknek.
2021. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
idegent? Aligha. Valakit akit jól ismersz, és sokat tett érted? Simán.
2021. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem volt egy idősebb gyermektelen kolléganőm, aki anyai érzésekkel szeretett. Veled ellentétben nekem az anyám alkoholista volt és mint anya levizsgázott minden szempontból.

Így gyakorlatilag egy "idegen" vette át a szerepét, ami nekem a mai napig sokat számít, pedig már nem él. Én voltam az örököse is.

2021. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Mi számít neked idegennek? Amúgy a kettes és a hármaslényegében leírta, amit gondolok én is. Pl. Oláh Ibolya azt a gondozónőt tartja az anyukájának (anyácskának szólítja) aki abban az gyermekotthonban dolgozott, ahol ő felnőtt. A vér szerinti anyját nem ismerte, az a nő viszont szerette és nevelte, így logikus, hogy hozzá fog kötődni.
2021. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Én egy idegen pasit tekintek annak, aki iránt óriási szimpátiát érzek, a külseje, a tulajdonságai és az életműve iránt is:) Biztos vigyáz rám az utakon!
2021. ápr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van egy nő, aki úgy idegen, hogy sokat látom, legfőképp neten, de életemben nem beszéltem vele. Egyszerűen azt érzem hogy kötődök hozzá. Nagyon fura, de fontos számomra az a nő (kőheteró vagyok)
2021. ápr. 26. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah értem, így azért más. Igen, néha van ilyen, hogy abszolút nem is ismerjük a másikat, nem tudunk róla semmit, még csak nem is köszöntünk neki, de valamiért úgy érezzük, hogy kötődünk hozzá. Nincs is ebből baj, csak amikor valami oknál fogva kiderül, hogy hát nagyon más, mint amit elképzeltünk, akkor van ám koppanás.
2021. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!