Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyanokhoz írom a kérdést,...

Olyanokhoz írom a kérdést, akik hárman voltak testvérek. A szüleiteknek melyik gyerekük volt a legkedvesebb?

Figyelt kérdés

2022. szept. 7. 11:30
A kérdező szavazást indított:
Mindkettőjüknek a legidősebb.
Apámnak a legidősebb, anyámnak a középső.
Apámnak a legidősebb, anyámnak a legfiatalabb.
Apámnak a középső, anyámnak a legidősebb.
Mindkettőjüknek a középső.
Apámnak a középső , anyámnak a legfiatalabb.
Apámnak a legfiatalabb , anyámnak a legidősebb.
Apámnak a legfiatalabb , anyámnak a középső.
Mindkettőjüknek a legfiatalabb.
56 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk a legkisebb.

És engem utált mindenki, középső gyerekként

2022. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagyszüleimnek a fiúgyerek számított csak, a lányaik nem. A születés sorrendje tökmindegy volt. Nekik a fiú volt az isten, végrendeletben is úgy rendelkeztek, hogy ő örököl.
2022. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Az öcsém. Amíg engem gumibottal püfölt apám. Addig az öcsémet el halmozták ajándékokkal. Mikuláskor az öcsém dupla mikulás csomagot kapott. Én meg gumibottal való verést. Sőt apám meg erőszakolt.
2022. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Két bátyám volt, nem vettem észre, hogy bármelyikünk kedvesebb lett volna sem apámnak, sem anyámnak.
2022. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Nálunk a középső nővérem volt a kedvenc. De utólag kiderült számukra hogy a 3 gyerekük közül pont ő a legrosszabb személyiségre.
2022. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
50%
szerintem mindig az első marad a kedvenc. amikor megszületik ő lesz a szemük fénye, életük értelme, később jön a második gyerek, azzal már lazábbak, nem lesik annyira minden kívánságát. az első gyereknél jellemző hogy mindent fertőtlenítenek amit a kezébe adnak, második gyereknél már nem figyelik annyira. aztán jön a harmadik akit telibe leszarnak (tapasztalat)
2022. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

"szerintem mindig az első marad a kedvenc."

hát nem.

az én nagyszüleim pl. mindig a kicsit szerették jobban, a gyerekeiknél és az unokáiknál is.

2022. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megmondani. Szerintem nővérem, nővérem szerint én. Bátyám szerint ő.

Amúgy nővérem azt érezte amit az egyes írt, emiatt nagyon sokat piszkált amiért büntit kapott ami miatt még jobban piszkált, mert szerinte miattam kapott ki.

Legkisebbként amúgy tehernek éreztem magamat, a tesóim inkább egymással játszottak, mert kicsi voltam(nem volt nagy korkülönbség)anyuméknak nem jutott annyi idejük rám.

2022. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt kivételezés vagy iylesmi.
2022. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vettem észre hogy valamelyik gyermekük kedvesebb lett a szüleimnek.
2022. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!