Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves anyukák. Milyen ajándék...

Kedves anyukák. Milyen ajándék volt számotokra a legkedvesebb, amit anyák napjára/születésnapra, vagy bármilyen más ünnepre kaptatok gyermekeitektől?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindnek nagyon örültem. Leginkabb amikor a lányom saját maga irt nekem verset. Nagyon megható volt.
2013. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a két nagylányom ( akkor voltak 8 és 10 évesek) kivettek a könyvtárból egy gyerekszakácskönyvet és anyák napjára ebéddel leptek meg. A megtakarított zsebpénzükből vásároltak be. Natúr szelete csináltak, krumplipürével és salátát. Gyönyörűen meg is terítettek és saját kézzel írtak menükártyát. Emlékszem sírtam az örömtől és a meghatódottságtól. Már 15 éve volt, de még mindig meghatódom. És a menükártyát is őrzöm :D
2013. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem bármi, amit el tudok utána rakni az emlékdobozba. Legyen az kézlenyomat, rajz, képeslap, bármi. Egyszer az oviban kaptam kartonból kivágott virágot, hamar szétesett, azt nagyon sajnáltam, végül ki kellett dobni mert egy halom papírfecni lett belőle.
2013. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hümpfnerné válasza:
100%
Én kaptam a gyermekeimtől egy Vogue címlapot, amin az én arcképem volt és rólam szóló mondatok, tiszta olyan volt mint az eredeti és nagyon kreatív, számomra hatalmas meglepetés volt, azóta is nagy becsben őrzöm :)
2013. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Szia! Bocsi h irok! Nem vagyok anyuka még (sajna), de szüleim mesélték.: szeptemberbe születtem, és köv év májusba, pont anyák napján teljesen magamtól szedtem gyöngyvirágot és oda vittem mamának, hogy neki szedtem. :)

senki nem adta oda h vigyem neki, hanem spontán dolog volt.:) mamám srt az örömtől. azt hiszem ez volt neki a legszebb ajándék.:))

üdv 22N

2013. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden apróságot őrzök. Minden reggel abból a csészéből iszom, amit oviban díszített nekem, kis girbegurba mintákkal. :) Tavaly verset írt. Most pipacsot készített nekem, mert tudja, hogy az a kedvencem, de letépni sajnálom.:)
2013. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!