Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két ugyanolyan ajándékkal mit...

Két ugyanolyan ajándékkal mit kezdjünk?

Figyelt kérdés

Mint tegnap kiderült Karácsonyra a férjem-, és az én szüleim is kenyérpirítót vettek nekünk.

Tovább ajándékozni csúnya dolog lenne. Melyiket használjuk, hogy ne legyen sértődés? Vagy mindíg azé legyen szem előtt, aki éppen látogatóba jön?


2008. dec. 22. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg van a blokk én megkérném a férjemet, hogy cserélje ki másra, sok helyen kicserélik. Persze csak akkor, ha nem sértődik ezen vérig...
2008. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem a kérdező férje, hanem a férjének a szülei vettek kenyérpirítót. Ez így elég kínos ügy. Meg kell állapítanotok a férjeddel, hogy melyikőtök szülei viseli el jobban, ha megmondjátok, a blokkal ki szeretnétek cserélni valami másra.


Szerintem ezt mindenki megértené, persze tudom, hogy az anyósok milyenek. Amelyik könnyebb esetnek, megértőbbnek bizonyul, annak mondjátok el őszintén a problémát, és azt is, miért tőle kéritek a cserét.

2008. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy mivel a jótállási jegy le lett pecsételve, nem cserélik ki az árút.
2008. dec. 22. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Ne cseréld ki, képzeld, milyen jól jön majd, ha sok pirítóst kell készíteni, 2-t is használhatsz, és egyszerre 4 pirítós készülhet el. Én megtartanám mindkettőt.
2008. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és visszavásárlási meg cseregarancia ilyen esetre nem használható fel, csak ha hibás a készülék, én úgy tudom. Szóval arra nincs kiskapu, ha "bocs, véletlenül többet kaptunk".
2008. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
80%
Tegyétek el mindkettőt, és ha az egyik bekrepál, ott lesz a másik:)
2008. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bontatlan a csomagolás, megvan a blokk, akkot vissza lehet vinni, a vásárlástól számított 3 napon belül. De külön tv szabályozza a karácsonyi ajándékokat karácsony után, ha nincs felbontva vissza lehet vinni és levásárolni.
2008. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

A ferjed amit vett, vigyetek vissza, es menjel el vele te is, valasszatok mas ajandekot. Most karacsony elott tuti kifogjak cserelni, miert ne cserelnek ki. Mondjatok meg, hogy nem is kenyerpirito, hanem pl. gyumolcscentrifuga kellett volna. Ha kiakarjak, ugyis kicserelik, a szoveg mindegy. Kerjetek az uzletvezetot, a jo uzlet erdekeben tuti cseret kaptok!!

Teljesen felesleges a ketto, csak a helyet foglalja, es a masikra is van ugyis 1 ev garancia!!

2008. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha jól értelmezem a kérdés kiegészítését, akkor nem a férje, hanem a férje szülei, és a kérdező szülei vették ugyanazt az ajándékot.
2008. dec. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A férjem szülei és az én szüleim! Tehát ki is cserélnék, melyiket vigyük, hogy ne legyen sértődés?
2008. dec. 23. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!