Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a páromnak egy gyereke,...

Van a páromnak egy gyereke, akit nem látogat.. Mit tegyek, beszéljem rá, vagy ne?

Figyelt kérdés
Az a gondom van a páromnak egy gyereke akit nem látogat ,mert ö nem szerete volna csaj meg mégis megszülte,meg hazudott neki a csaj is!Valószinü-e miatt gyülötte meg a gyereket is!De azt még elkell mondanom sajna ez a dolog a mi együtt létünk alatt történt,szóval megcsalt!De megbánta!Valaki azt mondja hagyjam a fenébbe ,valaki meg az hogy beszéljem rá ,hogy látogassa az a gyerekét is!Az a másik gondom messze is lakunk ,anyagilag nem igazán tudnánk megengedni hogy látogassa a párom!Nekünk is vannak közös gyerekeink.A páromat abszolult nem érdekli az a gyerek!Ez idegesit mert mégis csak az övé!Valaki meg azt mondta nem vagyok normális amiért azt akarom hogy látogassa ,holott a páromat meg nemis érdekli abszolut sem!De sajnálom az a kisgyereket,mivan ha keresi az apját?Mit tegyek?
2008. dec. 22. 18:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mennyi idős a gyermek?
2008. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
4éves lesz
2008. dec. 22. 20:15
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Sztem a közös gyermekeitekkel foglalkozzon,(és Te is)ne próbáld meg rábeszélni a másik kicsire!Nem is értem,hogy miért nem annak örülsz,hogy veletek van és veletek foglalkozik,hanem még egy számodra idegen kisgyerekkel is foglalkozzon?Nem írtad mennyi gyermeket neveltek,de gondolom a munka és a gyereknevelés mellett nincs a nem veletek élő kicsire energiája,vagy nem is akarja de fura,hogy neked ez zavaró!
2008. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
CSak a kisgyereket sajnálom nem érted?Pl:ha keresi az apukáját?Tudod sokat gondolkodtam ezen!
2008. dec. 25. 17:43
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Akkor majd az anyukája megmondja,hogy hol találja az apukáját.De egy ilyen kapcsolatnál az a tapasztalat,hogy soha nem fogja elfogadni az igazi apukát.Lásd új apukával nő fel,anyuka ellene hergeli stb..ezt nem kell ragozni.
2008. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
És abba már belegondoltál,hogy mi van akkor,ha addig mondod neki,amíg mégis kialakítja vele a kapcsolatot,megszereti és ne adj Isten" Te maradsz hoppon?Egyedűl nevelnéd a gyerekeket?Ez kemény dolog,mert biztos vagy benne,hogy a csaj hazudott neki?Nem akarok belekötni,de tudta,hogy családja van és bevállalta a gyermeket?Én a helyedben ha ennyire zavarna,akkor beszélnék a nővel,hogy neki mi a véleménye erről az egészről,mert még az is kiderülhet,hogy Ő sem akarja a kapcsolatot és ebben megegyeztek,csak nem tudsz róla.Mindenkivel meg lehet találni a hangot,mégha csak 1 beszélgetés erejéig is ha látja,hogy nem támadni akarsz,hanem tisztán látni!Próbáld meg és akkor tudsz abban az irányban gondolkodni,látod a másik oldal hozzáállását is és rögtön megvan a megoldás!
2008. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Atól nem félek ,hogy beleszeret!De ha ugy lenne sem érdekelne!nem hiszem ,hogy elhagyna mivel tudja én mindig mellette voltam!és belém szerelmes!Ha meg nem igy van akkor minek lenne velem?
2008. dec. 25. 18:53
 18/20 A kérdező kommentje:
Amugymeg igen tudta ,hogy van családja meg felesége.Rádásul a nönek akkor volt egy másik kapcsolata is!
2008. dec. 25. 18:55
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem a nőre gondoltam,hanem a kisgyermekre.Honnan tudod,hogy volt másik kapcsolata is?A nőtől vagy a férjedtől?És akkor itt a kérdés,hogy biztos,hogy a férjedé a gyermek?Ezek már kemény dolgok,de én a megoldást a nőben látom,Ő az aki válaszolni tudna mindenre és kellene is beszélnetek,mert Téged fog kikészíteni ez az egész és gondolom ez nem hiányzik Neked!
2008. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
A férjemtöl tudom!Mivel láta is ,rádásul fényképe is volt a csajnak róla!
2008. dec. 25. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!