Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostohaapám folyton kiszúr...

Mostohaapám folyton kiszúr velem úgy, hogyha én szóvá teszem, akkor én jövök ki hibásnak, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

4 éve megy ez. Most született egy öcsém, úgyhogy nem hiszem, hogy szét fognak menni miattam a közeljövőben.


Ilyenekkel szúr ki velem, hogy rendeltem valamit, és direkt nem veszi át, olyan mondvacsinált indokkal, hogy öltöztette az öcsémet, és ajtót nyitott már nem volt ott a futár. Tudom, hogy direkt csinálja.

Beteg cicámnak vettem tápot, mert emésztési gondjai vannak. Nem egyszer volt neki elpofázva, hogy nem ehet mást, nem ehet csirkecombot, ne adjon neki krumplipürét, semmit, csak azt a tápot. Erre direkt ad neki. Magyanyám allergiás a szőrre, így oda se tudom vinni. Már kikészülök, komolyan mondom. És úgy csűri csavarja a dolgot, hogy én jövök ki hibásnak, meg én reagálom túl.



2022. szept. 21. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Aha. Mert olyan nincs, hogy a futár mint a villám, csenget és már megy is? Nálunk másfél perc után már az utca másik végén van.

A macska ügy oké, de akinugy nőtt fel, hogy maradékot esznek a háziállatok, azt te már meg nem gyozod másról.

Ne is menjenek szét miattad. 2 év múlva nagykorú vagy, ha nem vagy már az, mehetsz nyugodtan külön, viheted a macskát és majd te fogadod a futárt is

2022. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szólj anyukádnak hogy álitsa le
2022. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Próbálj meg valahogy bizonyítékokat gyűjteni (pl. hangfelvétel, fotó), és mondd el, mutasd meg ezeket Anyukádnak. Mert sajnos lehet, hogy annyira át van manipulálva a pasi által, hogy nem hinne neked.

Az etetést illetően meg meglehetne mondani, hogy te vállalod, hogy eteted a macskát mindig, és ő nem adhat neki semmit. Ne foglalkozzon vele, ha nem tudja megfelelően etetni.

2022. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Már volt szólva nemcsak anyámnak, hanem több családtagomnak is. Ezek kis apró fricskák, amik mindennaposak. Az első válaszadó meg büszke lehet magára.


Ha felveszem és úgy mutatom, akkor ugyanúgy hátrányba kerülök vele szemben, nem?

2022. szept. 21. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem csomagpontra rendelsz?
2022. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Mennyi idös vagy?
2022. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a problémát senki más nem tudja megoldani, mint anyukád. Ha ő nem akarja, akkor a pasit választotta ellenedben. Ebben az esetben csak az iskola elvégzése utáni azonnali költözés a megoldás, addig meg minden rosszindulatú lépés azonnali rendreutasítása és közzététele.
2022. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
7-es: már elnézést, de ha az apa van otthon egy kis csecsemövel és azt öltözteti, az nem annyit jelent, hogy az anya "a pasit választotta ellenedben", hanem hogy az apa éppen öltöztette a kisbabát, amikor csöngetett valaki. Ez teljesen normális viselkedés, mindenki részéröl, kivéve a kérdezöt, aki nem tudja felfogni, hogy egy baba gondolzása nem játék.
2022. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Apádhoz nem tudsz költözni? Gondolom a folyton ordító csecsemő sem lendíti fel a helyzetet, hamarosan a nyakadba fogják varrni. Figyeld a lehetőségeket, amint tudsz, amerre tudsz, lépj le. Addig amit lehet, próbálj megelőzni, ahogy írták, pl csomagpontra rendeléssel. A macska ügyében nyugodtan vágd ki a balhét, ha olyasmit adnak neki, ami megbetegíti, az állatkínzás.
2022. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez 4 éve így megy és anyád nem állította le, akkor nem igazán érdekelheti őt, hogy mit művel veled a palija. Most meg, hogy szült is neki, ne várj semmi javulást. Tényleg úgy kell tervezned az életed, hogy mielőbb leléphess végleg.
2022. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!