Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 hete szültem (ott volt...

4 hete szültem (ott volt velem), látogatott minket, de 1 hete megváltozott.1hónap alatt már a második nője van-engem meg elmond mindennek-nem akarom, hogy köze legyen hozzánk. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Amúgy félek is tőle-az előző barátnőjét majdnem agyonverte-tőle elperelte a közös gyereküket.Tőlem nem tudja-ugye?
2008. dec. 22. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Es a birosag neki adta a gyereket oda? Nem semmi.

Ha normalis elete elsz, akkor nem veszik el toled a gyereket, plane ha egyet mar megkapott.

Menj birosagra, hajtasd be a gyerektartast, azt ne hagyd a bore alatt a mocsoknak.

2008. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Te írtad az eddigi hasonló kérdéseket is?

Ne foglalkozz ezzel a pasival, ha nincs nyomós ok, amiért ne az anyánál legyen a gyerek, nem vehetik el.

2008. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a rendörségre feljelented ha bàntott.De ha a gyerek a te neveden van,akkor nem kell bepànikolnod.

De igy is ugy is téged néznek,anyai jogokat védenek elöször.Ha nem is laktatok együtt,minek akartad,hogy làtogasson és veled legyen?????

Az ilyen ember egy szarhàzi nem ember.

2008. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
te mar feltetted ezt a kerdest tobbfele keppen is ugye?? es te vagy az aki sose ir visza.
2008. dec. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát nem semmi. Én is azt tudnám mondani mint az előttem szólóak, menj be a rendőrségre és jelentsd fel. A gyereg elhelyezésétől pedig nem kell félned, mert 1. még kicsi az anyja mellett a helye,2 ha normális körülmények mellett élsz akkor nem vehetik el. Téged illet meg a jog. A volt párodról pedig annyit, hogy: gyereket csinál mindenkinek aztán elveszi tőlük, aljas egy alak lehet. Ha pedig nagyon félsz tőle akkor költözz vissza a szüleidhez vagy valaki költözzön hozzád, ne legyél egyedül a gyerekkel, mert úgy sebezhető vagy.
2008. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, eddig nem féltél tőle, még vissza is akartad szerezni. Akkor most hogy is van ez??? De már tök unalmas, hogy már lassan két hete ilyeneket kérdezel. Eddig meg voltál halva érte, azt akartad, hogy újból veled legyen, most meg félsz...
2008. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg ismerek olyan gyereket, akit mindkét szülőtől elvettek, és intézetben nevelkedik, mivel apuka veszélyes, anyuka pedig felelőtlen, szóval ha így állsz a dolgokhoz, és tényleg te vagy, aki hasonló kérdéseket tett már fel itt, és valóban, megvesztél ezért a pasiért, most meg hirtelen fordult a dolog, ha így fogsz ingadozni, bár lehet, hogy az apjának nem ítélik oda, mivel verekedős, de ha felelőtlen leszel, és nem leszel határozott abban, hogy egyáltalán mit szeretnél, a gyerek veszélyeztetése miatt tőled is elvehetik, és akkor aztán nézhettek, és mehettek mindketten látogatni az intézetbe.
2008. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a felelőtlen?Mwgpróbáltam mindent,hogy rendeződjön a kapcsolatunk,de ő elmond engem mindennek,ki az aki nem borúlna ki?Bejött a szülésre,most már megint új nője van-szerintem normális,hogy kiborulok,vagy nem?Mert őszerinte én állok rosszul a dolgokhoz.
2008. dec. 24. 13:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
itt most nem ez a lényeg. Az az érdekes, hogy eddig vele akartál lenni, és megbolondultál érte, itt kérdezgetted mit tegyél, hogy visszaszerezd, most meg, gondolom bosszúból, hogy más nője van és nem téged választott már fújsz rá. Most hirtelen félsz tőle, mert verekedős. Eddig miért nem féltél tőle, amikor vissza akartad kapni???? Döntsd már el, hogy mit akarsz!!!! És ha elhagyott annak van oka. Hogy nem ment vissza hozzád, gondolom annak is. De attól függetlenül, a gyerek az ő gyereke is. És ha értelmes felnőtt embernek tartod magad, akkor eszt észben tartod, és nem sűllyedsz le azon nők szintjére, akik bosszúból kicsesznek az exükkel. Sok sikert ahhoz, hogy tudj ember maradni.
2008. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt*, bocs
2008. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!