Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartanad a kapcsolatot a...

Tartanad a kapcsolatot a testvereiddel, ha tudod hogy 100ft-ban sem segitene neked, es a kommunikacio sem mukodne koztetek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Én egy házban élek az öcsémmel, de az elmúlt öt évben nem beszéltünk 10 szónál többet. Elmegyünk egymás mellett és ennyi.
2022. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
A vérségi kötelék még nem jelenti azt, hogy tartani is kell egymással a kapcsolatot. Inkább 10 barát, mint egy rossz rokon.
2022. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

Pontosan ez a szituáció a testvéremmel, és most sem beszélek vele. Utoljára az esküvőjén beszéltem vele (évekkel ezelőtt), azóta egyszer fellőttem a lehetőséget, hogy simítsuk el a nézeteltéréseinket, de azóta se keresett, szóval annyiban is maradt a dolog. Én eddig is el voltam nélküle, ezután is elleszek. Ha eltekintek attól, hogy nem kis részben miatta lett vége az akkori párkapcsolatomnak (ami máig tartó nyomot hagyott bennem), egyébként az életem sokkal jobb lett, mióta nincs a közelemben. Az már persze más kérdés, hogy a család jobban foglalkozik vele, mint velem, de ezt az évek folyamán már megszoktam.


Ha újrakezdhetném az életemet, ezek tapasztalatában bármit megadnék, hogy egyke legyek. Még akkor is, ha az én helyzetem egyáltalán nem általános.

2022. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"nem kis részben miatta lett vége az akkori párkapcsolatomnak"

Kettőn áll a vásár. Nem hármon. Elég nevetséges még ezt is rákenni... :)

2022. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 Volt egy kérdés, adtam rá egy választ. A pontos hátterét nem fogom itt a nyilvánosság előtt kiteregetni. Legfeljebb annyit elárulok, hogy semmi olyasmi nem volt, ahol a "kettőből három lett" (ezt értelmezd, ahogy akarod).


Gondolom ha van is testvéred, te kijössz vele valamilyen szinten - ha így van, örülj neki. Nem állítom, hogy bármi különleges lenne az én esetemben, nyilván sok olyan család van még, ahol egyik testvér rendszeresen áskálódik a másik ellen, de az enyém sajna pont ilyen, és ennek esett az a párkapcsolatom áldozatául, még ha nem is ellene szólt a dolog a konkrétan.


Azt is elfogadom, hogy vannak emberek, akiknek ez kicsit hihetetlen, de szerintem még szép számmal lehet olyat találni, aki hasonlóan vélekedik a testvérek kérdéséről, mint én, még akkor is, ha nem pont ilyesmi az oka. Cserébe annyit kérek, hogy ismeretlenül ne ítélkezz arról, amiről nem is tudod, hogy hogyan történt.


Peace.

2022. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!