Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel bántottak meg legjobban...

Mivel bántottak meg legjobban a szüleid, testvéreid, amit hirtelen felindulásból mondtak/tettek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyám sok mindennel. Mikor a szemembe vágta, hogy tisztában vele, hogy nem szeretem, és soha nem is fogom szeretni. Meg mikor közölte, hogy úgy nézek ki, mint egy k*rva. Amúgy, jóba vagyunk:) csak rossz családi vonás, hogy a mérgünket egymáson töltjük ki, illetve hogy dühünkben azt se tudjuk mit beszélünk, csak bántani akarjuk a másikat. 19/L
2011. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egész életemben mióta az eszemet tudom gyűjtöttem pénzt egy bankszámlára amit nyitottak nekem hogy 18 évesen el tudjak indulni. Mire betöltöttem a 18. életévemet 980 000 gyűlt össze 12 év alatt. Itthon nagyapám alkoholista így terrorban voltunk mamámmal( velük éltem) nagybátyám csak kajálni meg fürdeni járt hozzánk anyukám nem velünk lakott. Volt egy másik ház amiben dédnagymamám élt de kigyulladt és leégett vele együtt...mamám testvére igényt tartott a ház fele értékére ezrét dönteni kellett hogy eladjuk (ott élt nagybátyám is) vagy odaadom a pénzt önerőnek hitelhez. Végül kikönyörögték hogy odaadjam és mondták hogy majd ha kész lesz a felújításból akkor oda is mehetnénk párommal, legalábbis így volt. Mikor szaksulit elvégeztem 2 évre erre az esetre (kozmetikust) és nem találtam munkát egy jó ideje nagybátyám megjegyezte hogy miért ilyen "nem megélős" szakmát tanultam, mamám megvédett hogy mert fizetős tanfolyamra nem volt pénz ez meg nappalis volt, én erre azt mondtam hogy nem arra mentem volna ha nem kellett volna odaadnom a pénzt akkor nagybátyám mondta hogy tudom hogy azt 2016-ban mikor lejár az ő biztosítása visszaadják,8dehogy adják, pénzéhesebb ő annál) és erre mamám rávágta hogy de akkor a házra ne is számítsatok. Ez idén februárban volt azóta nem beszélek vele pedig egy házban lakunk, sajnálom őt mert nagyapám ugyanúgy gyökér csak én nem tudok mindenről mert ugye nem beszélek vele és azóta még a vérnyomásom se magas és nyugodt vagyok. Sokszor bántott meg gyerekkoromban de a február volt az utolsó amit tűrtem lelkierővel.
2011. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor anyám valami csúnya megjegyzést tett a páromról. Akkor annyira megbántott hogy 1 hétig szóba sem álltam vele, de szerencsére megbánta mert nagyon jól kijönnek egymással és maximálisan megbízik már benne :) 23/N
2011. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor felhívott a tesóm az esküvőm előtti napon, és arra kért gondoljam meg a házasságot
2011. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt egypár... apám többx is c.fkának meg c.dának nevezett, amikor elborult az agya-persze azóta nem emlékszik ezekre... anyámnál minden voltam a lusta disznótól a kövér disznóig, a hobbijaimat lesz.rozta meg játszogatásnak nevezte (de amikor az ő ugyanolyan értelmes hobbijait a "számra vettem", akkor meg neveletlen voltam szte)...

testi fenyítésről ne is beszéljünk... a legjobb az volt, mikor anyám úgy s.ggberúgott 6éves koromban, hogy egy lépcsősort gurultam... de apámtól kaptam olyan telefonkönyvvel elverést, amiért 2 perccel később mentem el aludni, hogy egy hétig tiszta kék-zöld-lila folt volt a karom, és nyáron hosszúujjúban kellett járnom suliba, hogy ne lássák meg...

öcsémnél is voltam minden a f.szkalaptól kezdve... ja, és nálam jobb szokott lenni a net, és gyakran úgy kuihúzza hogy nem szól, vagy utána, és nekem fontos dolgaim vesznek el a neten emiatt, és mikor ezután leteremtettem, közölte velem, hogy lesz.rja, hogy nekem mire van szükségem, mert neki kellett...

2011. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Apám lek.rvázott, meg rengeteg csúnya dolgot vágott a fejemhez, mikor soha, semmit nem tettem ellene, sőt egyedül én álltam ki mellette világéletemben. Éppen ma kaptam meg megint hogy szanaszét fog ütni meg idejön és mindent széttör (nem élünk együtt). Erősen gondolkodom rajta, hogy többet nem állok szóba vele, de úgyis megbocsájtok neki, ezt ő is tudja, azért mer így beszélni velem.
2011. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor apám(!!!) valamiért azt mondta nekem, hogy "k*rva anyádat" - én pedig erre azt feleltem "nem k*rva, hanem a feleséged, aki 20 éve eltart".


Amikor pedig elmondtuk neki a párommal, hogy gyerekünk lesz, megkérdezte, miért nem vetetjük el...


:(

2011. nov. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Apám nem taglalom, mert az elmúlt 21 évben szinte minden nap sikerül valamivel a lelkembe taposnia.

Anyu 2x bántott meg igazán:

1., Régóta szerette volna megcserélni a szobában ill. konyhában lévő szekrényt, de a sok munka miatt nem volt rá soha ideje, ereje.Szülinapján úgy döntöttem hogy meglepem azzal hogy megcserélem a szekrényeket, mivel dolgozott úgy gondoltam csak este ér haza és addigra végzek, még ki is takarított.Hát naná hogy eljött elöbb a melóból, és arra ért haza hogy szana szét a ház, és emiatt elkezdett velem üvöltözni, hogy ilyen kupira kell haza érnie, most miattam nem tud pihenni.Ez nagyon rosszul esett.

2., Az istennek nem értette meg hogy a családihoz a papír leadásra még van idő.Be jött a sulimba, hogy mi az hogy még nem pecsételték le, és ezen úgy össze vesztünk, hogy a suli udvarán a fél iskola elött közölte hogy este melóból már csak a cuccaimért mehetek haza és oda költözök ahova akarok, de nála nem lakhatok tovább.


A tesóm akkor bántott meg nagyon, amikor megszültem, és nem volt hajlandó hozzám bejönni a kórházba.

2011. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én tulajdonképpen 25 éves fejjel még semmi bántót nem hallottam a családom szájából. Néha láttam rajtuk, hogy gondolják, de akkor sem mondták ki, ha megérdemeltem volna. Egyszer, még általános iskolában, bátyám összeölelkezve táncolt egy lánnyal, akibe évek óta szerelmes voltam. :) Ez a legdurvább, amire emlékszem.


Ugyanakkor, mióta megismertem életem szerelmét, mindazt, amit a családomtól nem kaptam meg, anyósék bepótolták. 4,5 évig egész jól bírtam. Nem mondtak semmi durvát, de soha, egyetlen jó szavuk sem volt még hozzám. Fikázták az új(!) autómat (csak egy renault), a munkámat (amivel többet keresek, mint Ők ketten együtt). akárhányszor beszélgettünk, mint a gyerekek, direkt mindenben az ellenkezőjét bizonygatták, mint amit Én mondtam. Nehéz ezt leírni, mert nem ártottak nekem semmiben. Csendes hidegháborús terror volt az a 4.5 év, amíg szóba álltam velük. Aztán befejeződött a házam felújítása. Egy tanya szerűség, egy kis város határában. Nem igazi tanya, egy kedves kis békés hely, egész jó adottságú föld területtel, nem túl félre eső helyen. Még üzleti szempontból is ideális. A házban nem kell nagy dologra gondolni, 80+ éves épület, saját kezűleg mókoltuk édesapámmal, ahogy az időből, meg a lehetőségekből tellett. Aztán kijöttek megnézni, hogy sikerült. Szószerint MINDENT lefikáztak. A földet, a házat, a festést, a csempézést, a konyhabútort, szó szerint MINDENT. Egyedül a konyhában lévő csillárt dicsérték meg. Szó szerint! Ez volt az utolsó csepp. Azóta eltelt pár hónap, de talán 1 órát beszéltem velük összesen. Most meg kérdezgetik, hogy miért nem megyek be többet, meg ilyenek. Elmennek a francba. Hú, de rühellem őket...

2011. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én elég sok bántót kaptam anyámtól, de egy nagyon megmaradt. ötödikes voltam, és kicsit összevesztünk, már nem tudom min, valami sulis dolog volt, mondott egy ilyet, hogy én neki ne szájaljak, mert engem csak úgy rángattak ki az ő seggéből.(itt a szülésre célzott...)
2012. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!