Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a testvér...

Milyen a kapcsolatod a testvéreddel/testvéreiddel?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 19:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%

2 nővérem van, és 1 húgom.

Már felnőttek vagyunk, és nagyon ragaszkodunk egymáshoz, főleg, hogy messze is lakunk. Nagyon jó a kapcsolatunk.

2016. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%

Pont tegnap vesztünk össze a nővérem el .. rám írt hogy

"Van már pasid?"

Irom neki

"Nincs"

Es Akkor írja h "jajj tudod kinek meseld be, csak rád kell nézni"

Erre én írtam h " akkor sz*pj egeret, ha nem hiszed el"

Es akkor jöttek az olyan dumak, hogy én h beszélek vele, mikor Ő idősebb nálam"" :D :D de már olyan idegesítő volt, hogy le kellet koptassam xDD

2016. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
Két nővérem van, 20 éve nem beszélünk.
2016. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
60%
ha lenne
2016. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Semmilyen. Egy húgom van. Egyébként a szüleimmel egyenesen szar.
2016. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon jó. Bár még egyikőnk sem hú de öreg. Én úgy veszem észre, minél idősebbek vagyunk, a viszony is annál jobb, hiszen nem veszekedtek gyerekes marhaságokon mint régen :D


A bátyám 26, én 20 vagyok (F), a húgom 15. Utóbbival olykor akadnak problémák, de hát na... most ért abba a korba, hogy lázadozik. Mi is ilyenek voltunk :D


A bátyám dolgozik, én egyetemre igyekszem. Szóval ő már eleve nincs otthon sokat, én meg szinte semmit nem leszek, max hétvégente 1-1 napot. A húgom is kezdi a középsulit, szóval mi már nagyon kirepülőben vagyunk.


Úgy érzem sosem lesznek különösebb problémáink, és igen... kíváncsi vagyok milyen lesz sacc 5-10 év múlva. Mikor már mind bőven-bőven felnőttek leszünk :D

2016. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
Egy nővérem van, nagyon szeretem.
2016. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Ikertestvérem van, néha veszekszünk, de egyébként egészen jó:)
2016. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Százalékokból úgy látom, hogy itt mindenki rossz választ ad... még más életébe is jobban beleláttok ???
2016. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Miért kell lepontozni valakit, ha őszintén leírja azt ahogy van? Főleg ha jó a kapcsolata a testvérével!! Mert képzeljétek el ilyen is létezik.
2016. aug. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!