Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki már előre fél a...

Van aki már előre fél a karácsonytól?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 16:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Én igen! Flékeh arra már kikapcsolják a fűtést :S és enni se fogunk tudni :S
2010. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagiak miatt, igen! :(
2010. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%
Igen, mert három hónapja nem tudtuk befizetni a villanyt, mert nem küldték meg a gyerektartást.
2010. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
95%

Igen, mert idén nem hozzánk jönnek az anyukámék, hanem mi megyünk hozzájuk, ami azt jelenti, hogy találkoznom kell a sárkány nagyanyámmal. Még azt sem tudja, hogy férjez mentem és babát várok.

Biztos, hogy sértődés, veszekedés lesz.

2010. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Én, de mivel még fiatal vagyok, "csak" annyi a bajom, hogy idén 3-an karácsonyozunk együtt jó esetben. Apukám tavaly halt meg, nagymamám pedig elég rossz állapotban van, úgyhogy félek mi lesz anyukámmal, ha őt is elveszítjük. Ilyen kevesen szerintem nem olyan jó a karácsony, és maga a hangulat. :(
2010. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem félek tőle. Nálunk szerencsére nem a túlköltekezésről szól az ünnep, mint sok családnál, hanem arról, hogy legalább 3 napig együtt van a család és erre a 3 napra megpróbálunk minden bajt és bánatot elfelejteni.
2010. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom azokat akik az anyagiak miatt kerültek perifériára :( tényleg :((((Remélem, hogy megoldódik a sorsuk. Utolsó, ne azon aggódj ,hogy anyudat elveszíted, hanem örülj, hogy habár hárman ,de boldogan ünnepelhettek.
2010. szept. 26. 16:44
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a karácsonyt, nálunk abból szokott lenni néha vita, hogy hol karácsonyozzunk, de alapvetően jó hogy az egész család együtt van, szerintem nem az anyagiaktól függ, minimális ajándék is tökéletes, nem az a lényeg

31/N

2010. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
97%

Egy részből félek, más részből várom. Addigra meglesz a kicsi Babám, aminek nagyon örülök, első karácsonyunk együtt :) , de lehet az apukával addigra már nem leszünk együtt... Kicsit így magányos lesz...

Anyagiak miatt mindig félek... Nem ajándék miatt, vagy ilyesmi, hanem fűtés, áram, kaja, stb...

2010. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
86%
Oké, le fogtok pontozni, hogy ilyenekkel jövök itt. Csak azért félek, mert olyankor marha sok a finom kaja, meg hegyekben ál az édesség, és ilyenkor sokminden rakódik rám :P És ezt nagyon nem szeretem, hát még az utána lévő sok futást, ami meg kell, hogy visszacsináljam. De amúgy szeretem a karácsonyt, a hangulatát és az illatokat főleg :)
2010. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!