Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy visszajön. Mit...

Félek, hogy visszajön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy cigány pasi és mostanában elég sokszor látom a környéken és folyton néz. Sokszor itt van a házunk előtt és ha kint vagyok akkor nem hagy békén. A párom kamionjából lopták/lopják a gázolajat időnként. Régebben mindig amikor a ház előtt volt a kamion lopták, most már csak néha. Régebben az a pasi lopta és fel is jelentettük, viszont most nem tudjuk bebizonyítani, hogy ő volt ezért nem is kenjük rá. Ezen a héten mindig hozott valamit egy táskában, hogy vegyem meg, de nekem nem kell.

A párom vaskosabb és van válla ezért olyankor nem nagyon mászik ide ha itthon van. Sajnos nem sokat van itthon és félek, hogy a pasi visszajön és mondjuk bánt vagy valami. Egyedül szerintem nem tudnám megvédeni magam. Van egy 2 éves fiunk is. A rendőröket inkább kihagynám ezekből mert kitudja milyen ismerősei/barátai vannak. Ma pont itt volt és a férjem majdnem nekiugrott. Jól leordította a fejét és akkor el is menekült a pasi. Mit csináljak ha visszajön?

28/N


2010. szept. 26. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne huzzàl ujat vele.Inkàbb amikor a pàrod nincs otthon,ne àlljàl vele szóba.Tegyél ugy,mintha nem làtnàl enkit.Jobban jàrsz.
2010. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne menj ki a házból, ne nyiss neki ajtót.
2010. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

vegyél egy gázpisztolyt...de tedd magasra (a gyerek miatt),


2-3 nap a tanfolyam, és a vizsga után vehetsz egyet engedéllyel.

vagy akár gumilövedékest, közelről az baromira fáj ám.

vagy tanulj önvédelmet, vagy tanulj meg késelni,

sose lehet tudni.


lehet bekötött riasztód is, gombnyomásra házhoz jönnek de az nagyon drága.


vagy csak atnulj meg 1-2 alapvető önvédelmi fogást, tökönrúg, és amikor görnyed, fejét térdre húz

meg olyanokat, hogy ha ilyen olyan szögből lefognak, mit tegyél.

sokat számít ám. és nem fogsz annyira félni.

2010. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem alapból nem kellett volna hozza szólni....

szerintem is az a legjobb ha "észre sem veszed", na meg vigyázz, hogy ne lássa rajtad hogy félsz...

2010. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
hagyáto kknit a kamiont feltöltve és 1 jó fényképezővel kapjátok le mikor lopja az anyagot és az már 1 jó bizonyiték
2010. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vagy ha szereted az állatokat vegyél egy baromi nagy harci kutyát, az enyémet ha sétáltattam mindenki elkerült (pedig a legjámborabb kutya a földön)


viszont egy állat 8-10 évre szól, legalább. ha befogadott, és idősebb, akkor rövidebb időre.


vagy barátkozz össze egy rendőrrel vagy egy ismerősöd vegyen kamu rendőr ruhát és sűrűn mászkáljon arra és lássák hogy beszélgettek meg nálatok van...

nagydarab kopasz embereket fel is lehet bérelni, ijesztegetés céljából.

2010. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem sokszor hívj át ismerős hapsikat,lássa van otthon vki.
2010. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most nyáron nem egyszer szobrozott az ablakba megnézni, hogy ki az de hát akkor pont nem jött senki. Van két kutyánk, egy 5 éves Bullmasztiff és egy 6 hónapos Dobermann. Először árult utána pedig lopott.
2010. szept. 26. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Airsovt fegyver,gázpisztoly.
2010. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hülyeséget irt az egyik válaszoló,gázpisztolyhoz nem kell semmiféle tanfolyam



megveszed a gázpisztolyt,besétálsz vele a rendőrségre (szétszedve,dobozban kell vinni megvétel után), és 2ezerért adnak engedélyt ha büntetlen előéletű vagy


megéri az a kb 20 ezer amibe kerül


ha azzal "lelövöd", maradnadó baja nem lesz,csak látni nem fog pár órát, (paprika vagy ammónia amit kilő olajban)



illetve ha nem viszed ki a pisztolyt a házon kivülre,akkor engedély nélkül is használhatod (rendőrség honlapján van bővebb erről)

2010. szept. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!