Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek az anyukám...

Nagyon félek az anyukám reakciójától. Hogyan mondjuk el nekik, hogy 13hetes terhes vagyok, és májusban összeházasodunk a pici apukájával?

Figyelt kérdés

Egy babát az előző kapcsolatomban az apával karba öltve elvetettet. Most már ez a veszély nem áll fent, de akkor is nagyon félek, hogy ártana nekünk...

Jön a karácsony, és ilyenkor aztán nagyon ki tudja magát minden hülyeséggel borítani.

Mégis hogyan mondjuk el? Kértem a párom, hogy ő mondja el, vagyis kezdje el... De akkor is. Rettentően félek. És nem attól, hogy kirak otthonról, mert van hová menni.

Tanácsokat kérek.

22éves kismama


2008. dec. 23. 11:42
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
96%

HÁT ELÉG ÉRDEKES HELYZET!De szerintem elkéne gondolkozni hogy esetleg anyós pajtihoz odacuccolni átmenetieg.A szegény babának nem használ a stressz!!És ha valóban a gyermek érdekeit nézed akkor a sarkadra állsz és megnyered a csatát anyukád ellen.Az hogy 22 évesen ennyire anyád szava a döntő az életedben ez lehet hogy saját magadnak is köszönheted.Bár nem vagyunk egy formák.De hangsúlyozom én nem bírállak és nem szeretnélek megbántani.Nekem hál' istennek nem ilyen az anyukám:én 19 évesen szültem a kislányomat úgy hogy az apja 5 hónaposan kereket oldott.Volt időszak mikor nagyon rossz volt de utólag már azt mondom tök jó volt hogy így alakultak a dolgaim.

REMÉLEM JÓL ALAKUKNAK DOLGAID ÉS ANYÁDNAK IS MEGJÖN AZ ESZE ÉS ÁTÉRTÉKEL EGY-KÉT DOLGOT!!ő MIT SZÓLT VOLNA HA AZ ANYUKÁJA EZT TETTE VOLNA VELE???Valószínű neki sem esett volna jól..

Biztos hogy egy ilyen helyzetbe a karácsony a legideálisabb időpont megosztani az örömötöket????

Boldog Karácsonyt és sok örömöt a kicsi babába....!!!

2008. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Üdv,

Nekünk ugrott, és "kitagadott", majd nekem akart esni, de a párom lefogta.

Szóval elköltöztem a páromékhoz átmenetileg. hiszti és habzószájas üvöltés+ egy karmolás a mellemen, ami már nem látszik, jöttem el otthonról.

2008. dec. 28. 10:31
 43/56 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon sajnálom,hogy anyukád igy reagált. Én nem is értem őt.. Egyszerűen hihetetlen. :(((

De jó helyen vagy a párodéknál. A párod szülei mit szólnak az egészhez?

Arra gondolj,hogy van a pocakodba egy kis ember,aki nagyon sok szeretetet fog neked adni.

Vigyázz magatokra!

Irhatsz privit is,ha esetleg szeretnél valakivel beszélgetni.


üdv

2008. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%

Hát borzasztó egy anya a tied. Kíváncsi vagyok, idővel lenyugszik, és beletörődik-e. Ne idegeskedj miatta, jobb neked a párodéknál. De miért csak ideiglenesen? Mert vissza akarsz menni, vagy mert költöztök együtt máshová?

Minden jót nektek!

2008. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
A picinek már saját szobája lesz a saját otthonunkban, egyenlőre a jó időt, és plusz kiadások fedezetét várjuk.... Szóval tavasz vége felé költözünk:)
2008. dec. 29. 18:49
 46/56 anonim ***** válasza:
100%

Szia Ani vagyok!

Nagyon sajnálom,hogy anyukád így reagált!!!

Én nagyon becsüllek téged amiért tudván hogy mi lesz a reakciója elé álltál és elmondtad neki.Azt viszont sajnálom hogy jó anyád így reagált.Remélem a párod családja maximálisan melletted áll.És majd mikor kész a ház és megszületik a picur nagyon boldogok lesztek,de én úgy gondolom legbelül te is és a párod is akkor lenne a legboldogabb ha anyukád is elfogadná a döntéseteket amikor úgy döntöttetek hogy a babát vállaljátok.

Kívánok neked és családodnak nagyon sok boldogságot és boldog új évet..

2008. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

Varhato volt, hogy igy fog reagalni, hiszen ahogy irtal rola, nem edesanyahoz illo a viselkedese. En azon akadtam ki, amikor azt irtad, hogy abortuszodra meg be sem ment hozzad a korhazba.

Becsuld meg az uj helyedet, es ne engedd, hogy anyukad tonkretegye a kapcsolatodat!!! Vigyazz magadra, es a babadra, a parodra, es anyosodekra foleg, hiszen most es talan mindig is rajuk szamithatsz majd, anyukadra sajnos nem!

Tole meg egy cipokotot sem fogsz kapni!

2008. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%

Kitartàs!

Mostmàr nem bànthat!

Ne hagyd magad tönkretenni!

A babàdnak nyugalom kell!

Hidd el fog még édesanyàd sirni a kezébe,hogy ennyi csalodàst okozott neked!

Boldog Uj Évet!

2008. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
94%

22 éves vagy, felnőtt! Anyádnak semmi beleszólása nincs ebbe, max. tanácsot adhat. Ha az én anyám ennyi idősen beleszólt volna a dolgaimba azt hiszem úgy elvertem volna homokos a ... nem folytatom.


A Te tested, a Te gyermeked, csak azért mert őt elhagyta a palija még az nem azt jelenti, hogy téged is elfog! Nem mellesleg egy nőnek minnél fiatalabban kell szülnie, mert 30 éves kor után a szülés már nem egészséges a nő szempontjából.


Üdv. ...:::jaduhe:::...

2008. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
78%
Igazából azt a részét nem értem,h anyukád elvitt abortuszra...miért kést tett a torkodhoz,hogy na most akkor kislányom szépen jössz vagy véged?! Vagy mi?? Én biztos h nem mentem volna el,ha csak nem lett volna bizonytalan a felnevelésének a körülménye és kivitelezése akkor igen én is elvetettem volna,mert nyomorba és az utcára kerülve én sem szültem volna meg,de ha ennek nem állt fennt a veszélye és szerettem volna azt a babát semmi sem tántoríthatott volna el h megtartsam.Mégis csak a te véred volt,a tested egy része.Én kiálltam volna magamért,felnőtt nő vagy azt csinálsz amit akarsz. Azt hiszem anyukáddal nem ártana egy kiadós beszélgetés kicsit helyre tenni a fejében a dolgokat.Nekem ugyan nem parancsolta volna meg h vetessek el egy életet,ha én önszántamból nem akartam volna úgy. Ez emberi butaság már bocsi.Nem akarlak kioktatni vagy bármi ilyesmi,de állj ki magadért,ne mindig anyukád parancsa szerint cselekedj.Én biztos h visszamagyaráztam volna neki,az biztos...
2008. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!