Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsem a barátnőmet...

Hogyan segítsem a barátnőmet ilyen helyzetben messziről?

Figyelt kérdés

Meghalt a barátnőm anyukája, beteg volt sajnos! Viszont messze lakunk egymástól és nem tudok vele lenni. Tudom, hogy "örülne" nekem. Mintha testvérek lennénk, olyan a kapcsolatunk, vagy annál is jobb.

Nemrég lelkileg kikészült, még most is kap injekciót, de jól van. Egy hónapja találkoztunk. Akkor sokat beszélgettünk. Akkor mondta is, mi lesz majd, ha az anyukájával történik valami, hogyan dolgozza fel. Féltem, félek, hogy visszaesik. Annyira szeretnék vele lenni, de nem tudok, és ez annyira bosszant! :(


2010. szept. 28. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
hivd fel esetleg telefonon!!Bár ez nem valami tetszetős ötlet de sajna jobbat nem tok mondani!
2010. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a távoli barátokkal skype-on beszélek, az ingyen van :)

Ha nincs más lehetőség, ajánlj neki valami közös tervet, célt amit kitűzhet maga elé, hogy ne érezze annyira értelmetlennek az életet. Vagy pl adj neki vmi kis aranyos ajándékot amire ha ránéz, te jutsz az eszébe és te mindig vele lehetsz :)

Nehéz ügy, jobb nem jut eszembe, de talán segítség. Kitartást és sok sikert!

2010. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel gyakran, beszélgessetek neten keresztül (skype,msn stb..).
2010. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Félek felhívni, hogy milyen állapotban van! A lányát akarom felhívni ma.

Nem tudom mit mondhatnék neki ebben a helyzetben telefonon keresztül! Talán, ha beszéltem a lányával, akkor őt is hívom. Köszönöm, hogy írtatok!

2010. szept. 28. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!