Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte reménytelen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte reménytelen helyzetben vagyok. Szombaton felhivott a barátnőm apja és azt mondta nekme hogy hagyjam a családját békén meg a barátnőmet, erre mit tudnék csinálni, mivel őrültem szerlemes vagyok a lányba de ő dobott ki engemet?

Figyelt kérdés
Valaki segíthetne nekem ebben a szituácioban ....
2010. szept. 8. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kérdés h. a lány apuci miatt dobott vagy mert nem szeret.Ha már nem szeret akkor egyértelmű h. nem kellen zaklatnod őket,mert akkor mindenki továbblép és éli a saját életét külön-külön.
2010. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

minden bizonnyal valami rosszat csináltál, ha már apjának kell téged rendre utasítani.

Ha nem tudod ezt megbeszélni a lánnyal, akkor annak a kapcsolatnak már vége, lépj túl rajta.

Ha még szóba áll veled, akkor lehet esély...

De ne zaklasd, ne hívogasd!

Sajnos sok jó hírrel nem tudok szolgálni...

2010. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha a csaj lapátra tett, ne erőltesd a dolgot, mert csak rosszabb lesz. Vedd tudomásul és keress mást.
2010. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nos a lány azt mondta hogy semmi esélyem sincsen nála.. Igazábol én bántottam meg őt de olyan dologgal amit helyre lehet hozni.. Szóval nem csaltam meg őt, nem vertem meg es nem basztam át... Magyarán mondva olyan nagy halálos bünt nem követtem el amit nem lehetne megbocsátani.. Azt mondta hogy majd idővel megenyhül és megkeres,, De most hagyjam élni a saját életét,mert csak rossz vége lesz neki,minél jobban erőlködni fogok annál jobban fogom magam mellől elmarni őt.. Lényegében arról van szó hogy elmúltak az érzései miközben halálosan szerelmes volt belém és hozzám akart jönni .... De hibáztam amit nem engedett megbeszélni....
2010. szept. 8. 14:33
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja és gyerekes módon szakított velem .... interneten keresztül közölte a dolgo hogy vége... De mikor felhívott az apuci akkor rá 2 napjára megcsergetett..de haragudtam rá mivel miért kell épp a GODFATERT rám küldeni, máig nem értem a dolgot.. Ő azt szeretné hogy rajta kivül senkivel sem járjak de vele sem... Egyszerüen meg köt,és nem tudja eldönteni mit is szeretne....
2010. szept. 8. 14:35
 6/16 anonim ***** válasza:
A Godfather keresztapát jelent angolul. De a témára térve, szerintem is hagyd a csajt egy ideig. Ha zaklatod, az tényleg rosszabb.
2010. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Gondold bele magad az ő helyébe, mi van ha valakit le akarsz rázni és ő mindig zaklat? Szólsz valakinek aki megvéd. Most még csak apuka ez a valaki, a legközelebbi a rendőrség lesz. Fogadd el, hogy vége és kész.
2010. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hagyom a csajt egy ideig.. de nem tudom felfogni ha ennyire szerelmes volt belém akkor miért kell neki a dolgokat így csinálnia,gyerekesen viselkednie... Nem tudom ezt épp ésszel felfogni.. Mondtam neki azt hogy békén hagyom őt...minden honnan kitörtöltem, de a számát elmentettem.. Ha esetleg úgy adodik egy este felhivom telefonon és beszélek vele hogy szeretnék vele találkozni... De ez nem most lesz azt is tudom... Adddig remélem idővel megnyugszik és lecsitul... más esélyem nincsen csak az idő és hogy elmulnak neki ezek a düh rohamjai.. meg a rossz érzései...
2010. szept. 8. 14:48
 9/16 anonim ***** válasza:
És mi volt az a hiba amit te követtél el?
2010. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De nem zaklatom mondjuk úgy hogy hívogatom őt csak irok a barátnőjének meg az unokatestvérének.. de mi oka van neki ezeket a dolgokat megakádolyozni.. Azzal írok akivel csak akarok,nem ?

És mi az hogy kihívja a rendőrséget.. ?? Hisz már 2 hete nem is beszeltem vele.. na jo hetfőn mult heten irtam neki,mennyit egy 20 percet max... azelőtt meg ő hivott engemet fel... és azelőtt meg ő írt a születésnapomra... szóval tényleg nem értek semmit sem.. :( és senki sem tud ebben nekem segíteni csak tanácsokat adni..

2010. szept. 8. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!