Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Korkülönbség...

Mit tegyek? Korkülönbség miatt szenvednem kell?

Figyelt kérdés
A történetem röviden!1év kellett mire kimondjuk kedveljük egymást,én 22éves lány vagyok ő 36 éves elvált férfi,van egy kisfia!A volt felesége kizsebelte ezért haza kellett költöznie de a szülei elég konzervatívak és nem hinném h jó szivvel néznék a kapcsolatunkat vagyis engem mert fiatal vagyok!Érettnek érzem magam,kiéltem már magam elég fiatalon kezdtem,és most azt érzem szeretnék egy biztos pasit és családot azt h gondoskodjak róla(uk)!DE mit tegyek?Hogy küzdjem le a szüleit?Mit tegyek ebben a helyzetben?NEm tudunk még egyenlőre külön költözni!HAdjam békén,felejtsem el?Segitsetek kérlek!!
2010. szept. 28. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a 14 év korkülönbség elég súlyos érv amellett, hogy NE legyetek együtt, de nem halgass rám!

Előfordul, hogy ilyen nagy korkülönbséggel is boldogan él egy pár, csak az esetek többségében nem ez szokott lenni.


Az idősebb férfiaknak általában egy dologra kell egy fiatal, szép nő...

De remélem tévedek.

2010. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre még azt se tudod, hogy néznek rád. Majd ha utálnak, akkor ráérsz gondolkodni rajta, addig meg ne gyárts problámát magadnak feleslegesen.


Mivel még nem is tudod mit gondolnak, ezért a semmire mi sem tudunk ám tanácsot adni.

2010. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1 éve udvarol nekem és nem hinném h csak a szexen jár az esze!De a szülei rákérdeztek h van e valakije és ő megmondta h van egy fiatal lány és azt mondta az anyja h csak kihasználnám és utánna elhagynám meg ne égesse le a családot h fiatal lánnyal kavar!!
2010. szept. 28. 14:50
 4/16 anonim ***** válasza:
előbb ismerjétek meg egymást, utána ráérsz ezen gondolkodni, lehet, h teljesen jol fognak hozzád állni:-))
2010. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem a korkülönbség a gáz, hanem hogy a férjedet a volt neje ki TUDTA zsebelni, és annyira nem tud saját lábon állni, hogy az anyjától függ. Ez nyomósabb ellenérv. Egyébként meg a korkülönbség relatív. Ettől még működhetne.
2010. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
jav : nem férjedet, párodat akartam írni bocs.
2010. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A lényeg Te/Ti vagytok, ha szereted őt, ő is téged, és el tudod képzelni vele a jövődet, akkor mással ne foglalkozz! Az életben sok mindenért küzdeni kell, semmit sem adnak ingyen. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor együtt át tudtok lépni minden akadályt. Kitartást. A korkülönbség szerintem egyáltalán nem akadály.
2010. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem a korkülömbség a gond, anyukámék között 16 év van, és 25 éve élnek együtt boldogan. Pedig eleinte ott sem ugrált egyik család sem a boldogságtól, hogy összejöttek. Meg a falu is szájára vette őket. De ez őket nem érdekelte, és 4-5 év után mindenki belátta, hogy jól megvannak és boldogok.
2010. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a közös jövőtök szempontjából fontosabb kérdés, hogy a gyermekét el tudod-e fogadni! Egyáltalán vele él, vagy csak x időközönkénti láthatáson van nála? 22 évesen ilyen helyzetbe kerülni elég nehéz lehet. Persze ha csak láthatások vannak, nem annyira nehéz, de mégsem az, mintha nem lenne gyereke. A szülei pedig szerintem úgyis elfogadnak, ha megismernek. Ha mégsem, az ellen nem tudsz mit tenni, megpróbálod az életeteket függetleníteni tőlük, amennyire lehet. Az én szüleim még egyik barátnőmet, páromat sem fogadták el eddig, nem is fogják soha. Különösen apám túl önző, provokatív, kritikus jellem ahhoz, hogy saját magán kívül bárkit elviseljen, elfogadjon. De nem foglalkozok vele, azt gondol, amit akar. Persze ez nem azt jelenti, hogy meg sem próbálunk alkalmazkodni hozzá, hozzájuk. De megvan a határ mindenben...
2010. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

Az erzeseidre koncentralj, ne a "jovon" jarjon az elmed,

a jelennek elj es legy nyitott!


"Kizsebelni" valakit?


A ferfi szuleivel ne foglalkozz, mert a ferfinek kell, hogy kialljon erted,vagy melletted!


En talan varnek a helyedben, s talan egy nem elvalt embert valasztanek, mivel ez mar "selejtes", mint irod is.


De hallgass az erzelmeidre, es ne hamarkodd el a dontest, nehogy kesobb sirjal!

2010. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!