Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Korkülönbség...

Mit tegyek? Korkülönbség miatt szenvednem kell?

Figyelt kérdés
A történetem röviden!1év kellett mire kimondjuk kedveljük egymást,én 22éves lány vagyok ő 36 éves elvált férfi,van egy kisfia!A volt felesége kizsebelte ezért haza kellett költöznie de a szülei elég konzervatívak és nem hinném h jó szivvel néznék a kapcsolatunkat vagyis engem mert fiatal vagyok!Érettnek érzem magam,kiéltem már magam elég fiatalon kezdtem,és most azt érzem szeretnék egy biztos pasit és családot azt h gondoskodjak róla(uk)!DE mit tegyek?Hogy küzdjem le a szüleit?Mit tegyek ebben a helyzetben?NEm tudunk még egyenlőre külön költözni!HAdjam békén,felejtsem el?Segitsetek kérlek!!
2010. szept. 28. 14:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem mennék bele a volt feleségével mik történtek régen mert engem nem érdekel mi volt akkor,én a jelent nézem!Igen az anyja régen befolyásolta de azóta amióta elvált nincsenek jóban!A gyermeke 2hetente csak 7végén van nála,még nem találkoztam vele személyesen csak az utcán és olyan különös kapcsolatot éreztem amikor rám nézett és az volt az érdekes h őis még vissza nézett rám és csak 4éves!Hála istennek a családban sok kis gyermek van és egyszerűen imádjuk egymást!Szeretem a gyerekeket és szeretek velük foglalkozni!Ez nem lenne probléma!Szüleivel még nagy harc lesz,de majd alakul!
2010. szept. 28. 15:13
 12/16 A kérdező kommentje:
nem irtam h selejtes!Miért lenne egy elvált férfi selejtes?nem értem!Ez egy betegségnek számit a mai világban?Egy fiatal szerelem volt köztük ami felnőttkorra megszünt és megcsalták,és meglopta!És kilépett belőle?Te ebben a helyzetben inkább eltűrnéd és inkább szenvednél h nehogy selejtes légy?
2010. szept. 28. 15:16
 13/16 anonim ***** válasza:
A korkülönbség NEM baj. Ha szenvedned kell a kapcsolat miatt, az viszont igen.
2010. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Elvált férfi az selejtes? Ez érdekes kijelentés volt.

Lehet hogy jobban is jársz egy elválttal. Sokkal tapasztaltabb, érettebb lehet.

2010. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Nem a korkülönbség a gáz, hanem hogy a férjedet a volt neje ki TUDTA zsebelni, és annyira nem tud saját lábon állni, hogy az anyjától függ. Ez nyomósabb ellenérv. Egyébként meg a korkülönbség relatív. Ettől még működhetne."


Szerintem ebben a válaszban van a lényeg.

Az én férjem 12 évvel idősebb nálam, 22 éves voltam, amikor elkezdtünk randevúzni. Ő is a szüleivel lakott, ugyan előző házasság és gyerek nem volt. Viszont önáűlló embernek ismertem meg, a véleményem azóta sem változott, hogy együtt élünk, összeházasodtunk, gyermekünk lett, sőt!


Szép, hogy gondoskodni akarsz másról, ahogy írod, de egy felnőtt embernek nem szabad kizárólagosan más gondoskodása miatt életben maradnia - tudnia kell önállónak lenni. Nem tisztem megítélni látatlanban a párod, de ezen gondolkodj el, hogy rá mered-e bízni magad, az életed, a jövődet teljesen (!!), mert egy kapcsolat csak így működhet. A legkisebb kétely is megmérgezheti hosszútávon.

És hogyha a férfi önálló, akkor az anyjával sem lesz gondod, ne aggódj, mert ő biztos tudni fogja, hogyan kell kezelni - és kezelni is tudja majd, ha akarja. Vagy van hozzá mersze.

Kívánom, hogy boldogok legyetek, s ne aggódj feleslegesen a szülei miatt!

2010. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
persze tiszteletben tartja h vannak barátaim akikkel igenis ki kell mozdulni és visza is igy van,megérti h néha kell a szabadság!A gondoskodást pedig arra értettem h főzni rá és szeretni mert sokat csalódott ugyanugy ahogy énis ilyen fiatalon!Ha pedig nem bizok meg benne eleve halálra van itélve a kapcsolat!nálam a bizalom és a szeretet a lényeg!!
2010. szept. 28. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!