Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felallhatok az adztaltol, ha...

Felallhatok az adztaltol, ha azt erzem nem birom tovabb?

Figyelt kérdés

Lassan itt a szuletesnapom, es ilyenkor osszeul a csalad ebedre.

Viszont en gyerekkorom ota eleg rossz viszonyt apolok a nagymammal. Mindig azt ereztette velem, hogy nagyon keves vagyok. Csak mert anyum nem ugy nevelt engem, mint o anyumat. Anyumnak is borzaszto gyerekkora volt miatta. De a csalad az csalad.

Tudom, hogy elfog kezdeni szidni az egesz csalad elott, mindig ezt csinalja. Eddig turtem, hiszen gyerek voltam, muszaj volt. Mindenki tudja, hogy fortelmes, de senki nem mer szembeszallni vele.

En ha megfogom magam, es felallok az asztaltol vajon eszreveszi magat?


2022. nov. 3. 17:41
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
85%
Hát egyáltalán nem mondtál sokat, halvány segédfogalmunk nincsen, hogy mi lehet az a rejtélyes embermentő dolog, amiből Magyarországon nem sok van!
2022. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
89%

Ezért írtam te igen okos, eddig kusba voltál és itt egy tanács se jó mer jajj ő ilyen, jajj nem akarom megbántani, fuu micsoda nagy dolgokat tett...csak felszeretnéd nyitni a szemét. Attól, h felalsz az asztaltól sztd mi változik?

Én nem türtem sokáig az ilyen embereket a környezetemben, aztán lehet az atya úr Isten is.

2022. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy bírom az ilyen kis kérdezőket (nem ám) akik itt felvágott nyelvvel feleselgetnek a válaszolókkal, otthon meg a teljhatalmú nagyikát picikét sem merik helyre tenni. Kifogások hegyén-hátán, sejtelmes ködfátyol a valóságra húzva, hihetetlenül különleges, ámde azonnal beazonosítható csodatevékenység, van itt minden, csak egy morzsányi bátorság nincs. Tulajdonképp picsogni jöttél, jóvanna, akkor sajnálunk nagyon, szerintünk ne állj fel, ne szólj, elég ha karakánnak, talpraesettnek tartod magad. Ettől hamarosan megváltozik a nagyi.
2022. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
88%

De ha mondod is, hogy besokalltál, miért nem gondolkozol el azon, hogy akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot? Felnőtt ember vagy.

ha meg azt írjuk, hogy jó, ha nem akarsz nagy vitát, akkor, ne szólj vissza semmit, az meg azért nem jó, mert eleged van.


Tudod, azért tanácsoljuk azt, hogy vagy szakítsd meg vele a kapcsolatot, vagy ignoráld, mert látszik, hogy megvisel a dolog, amit konkrétan meg is értek, ha már gyerekkori sérelmeket hoztál fel.

Én nem mondok semmit, mert már olyan sokan mondtak már tanácsot, te tudod.

De azért azon érdemes elgondolkodnod, hogy megéri-e egy nap miatta pszichológushoz menned, csak azért mert hagyod magad, mert ő megalázhat.


Amúgy meg nem vagyok pszichológus, de ő amúgy szerintem nárcisztikus. Azért nem akarod megbántani, azért lenne lelkiismeret-furdalásod ha beolvasnál neki, azért nem akarod elhagyni, mert manipulatív. Az ilyenek elhitetik veled, hogy te vagy a sz@r, ha nem azt mondod, amit hallani akarnak. Eleve milyen dolog, hogy persze, ő milyen jó, embermegmentő, az atyaúristen, közben meg a saját vérével hogy bánik. De imádom az ilyet.

2022. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

Aha, pont ez a lenyeg benne, hogy ne tudjatok rolam/rolunk semmit


Azpedig, hogy szerinted/tek az tok normalis, hogy a csaladja ellen fordul az ember, picit gusztustalannak tartom. Nalad apad lehet verte anyadat, vagy epp teged bantott fizikailag, vagy tokom se tudja mi van veled. Neked a csalad nagyvalszeg egyenlo a nullaval, nagyon tudlak sajnalni.

Es Te, mint ember, na te is hasonlo jellemu lehetsz mint a “nagyika”. Rossz lehet neked draga baratom.


Es az a vicc, hogyha egy ilyen negativ jellegu komment jon, utana csak csalogatja a tobbit is. De nem csak itt, kb minden kerdesnel igy van

2022. nov. 3. 23:16
 26/60 A kérdező kommentje:
Es pont ezert is ez a kerdes, hogy felallhatok e, mert tenyleg nem szeretnek vele foglalkozni, felesleges vitaba nem keverem magam, aminek mar alapbol megvan irva a vege. Csak szimplan szepen tudatni vele, hogy nem erdekel az, amit mondd
2022. nov. 3. 23:19
 27/60 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező! Senki nem vert semmit, de öreganyam pl egy kibírhatatlan rosszindulatú szrkverő, apám meg kb idegbeteg.

Sajnálni meg pláne nem kell, van saját családom és nem én vergődök itt hanem te!

Senkit nem érdekel sztd mi gusztustalan abba, h nem maradok egy szar környezetbe ahol még a szobám felújítása is felesleges...

"Barátnőm"🤣 hát nem tudom. A legtöbb ember kedvel, köszi.

Te annyira életképtelen vagy, h azt se tudod eldönteni h felálj e az asztaltó...ebből tuti érteni fogja a mamika, h mi a bajod.

Eszedbe ne jusson beszélni vele esetleg érdemben!

2022. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
86%

De akkor minek kérdezel, ha úgy is tudod a választ: "Csak szimplan szepen tudatni vele, hogy nem erdekel az, amit mondd" Akkor tedd azt, Istenem, ne kínlódjál már!

Neki állsz személyeskedni mindenkinek hogy mindenki nulla, csak mert nem egyezik a véleményük a tiéddel. Nem ismerős? Nagyid is ilyen....

Hát most ezen tényleg jót nevettem!

2022. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:

Nem szemelyeskedek, hiszen azt se tudom ki vagy😂 Ott van, hogy “lehet”, amiert ilyen vagy.

Az a baj, mar azt is elmondtam, hogy en vagyok a fiatalabbik valtozata.

Azpedig, hogy az EN KERDESEMNEL te itt teszed magad, ugyanugy csak egy ember maradsz, aki vette ram a faradsagot😘 Itt rolam van szo, megis annyi informaciot adtal meg magadrol, hogy elgondolkoznek, ki merre hol hany meter.

Azpedig, hogy normalis nevelest kaptam, amibe az is beletartozik, hogy ameg eszunk, nem allunk fel az asztaltol

Es, hogy minek kerdezem,ha tudom, hogy mit fogok tenni? Mert erdekel a sziturol mas velemenye, ki hogyan kezelni a dolgot. Talan az is jolesett, hogy kiirhattam magambol. Es az is jolesett, hogy levezethettem rajtatok a picike feszultseget, amit o okozott.

2022. nov. 3. 23:51
 30/60 anonim ***** válasza:
85%
majd nagyi előtt is légy ilyen bátor xDDDDDD
2022. nov. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!