Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felallhatok az adztaltol, ha...

Felallhatok az adztaltol, ha azt erzem nem birom tovabb?

Figyelt kérdés

Lassan itt a szuletesnapom, es ilyenkor osszeul a csalad ebedre.

Viszont en gyerekkorom ota eleg rossz viszonyt apolok a nagymammal. Mindig azt ereztette velem, hogy nagyon keves vagyok. Csak mert anyum nem ugy nevelt engem, mint o anyumat. Anyumnak is borzaszto gyerekkora volt miatta. De a csalad az csalad.

Tudom, hogy elfog kezdeni szidni az egesz csalad elott, mindig ezt csinalja. Eddig turtem, hiszen gyerek voltam, muszaj volt. Mindenki tudja, hogy fortelmes, de senki nem mer szembeszallni vele.

En ha megfogom magam, es felallok az asztaltol vajon eszreveszi magat?


2022. nov. 3. 17:41
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Hozztennem, nem tanacsot, hanem velemenyt kertem
2022. nov. 3. 23:54
 32/60 anonim ***** válasza:
80%
de adtunk is, csak neked nem tetszett, arról már nem mi tehetünk
2022. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
77%
🤦🏻‍♀️🤣
2022. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:
Az, hogy menjek es alazzam en is meg, meg ne engedjem be a hazba, vagy tokom se tudja milyen “velemenyt” (tanacsot) tudtatok adni, persze, hogy nem tetszett. Mert te igy kezeled a konfliktust, en pedig egy fokkal ertelmesebben. Ez a nem mindegy
2022. nov. 4. 00:02
 35/60 anonim válasza:
45%

Szerintem a kérdező teljesen jogosan vette fel ezt a hangnemet. Én sem tűrném. Pláne, aki jókat kacarászik miközben a másik a traumáiról beszél. Elgondolkoznék azért a helyetekben. Ő csak védekezik.


Kedves Kérdező!

Csináld azt, amit abban a pillanatban a legjobbnak látsz! Ha azt akarod, állj fel, ha még bírod, tűrjed, ha megakarod mondani a magadét, mondd meg! Hidd el, semmi nincs elvárva tőled, légy spontán! Azok a dolgok sülnek el a legjobban

2022. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
87%

35,de baszki normális válaszokat is kapott! Írtam pl h érdemben próbáljon meg vele normálisan beszélni.

De nem... Mer tudja mi lesz a vége. Hát akkor sajnálom.

Ha olyan lenne, mint a nagyija akkor nem is hagyná magát!

2022. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim válasza:
71%

Nem tudom hány éves lehet a kérdező, de szerinted a tizen vagy huszonakárhány év alatt egyszer sem beszélt vele? Elég elképzelhetetlennek tartom. Ő ismeri, nem te. De persze, aki nem mer, az nem nyer!

Méghozzá azt is elmondta, hogy nem csak egy nárcisztikus nagyi, de még a főnöke is! Biztos nem lehet egyszerű.

2022. nov. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy ezek utan is van, aki figyel arra amit mondok.

Ha megnezed, egeszen a 17estol csak a rosszat kaptam, 1-2 kivetellel. Elotte tok normalis valaszokat kaptam, teljesen normalisan ki tudtuk targyalni a helyzetet.

Azpedig, hogy egyszer azt mondjatok, hogy a nagyira utottem, kesobb meg, hogy nem, ez is azt arulja el, hogy halvany lila fingod sincs arrol, amiben en benne vagyok.

Tenyleg, ha nem tudaz normalisat hozzaszolni, inkabb menj aludni, vagy mittomen’

2022. nov. 4. 00:38
 39/60 anonim ***** válasza:
100%

De kb ez a 3. válaszom. Azt vágod, h nem egy emberrel "vitázol" 😁.

Te ítélted meg, h én biztos elküldök mindenkit a francba ha nem tetszik valami. Te se tudsz semmit az én életemről.

Akárki akármit írt semmi nem tetszett.

Meg ez a főnöke, hát akkor tessék más megélhetést keresni. Vagy ez vagy töri tovább, mert ha tényleg ilyen a helyzet akkor tűrni kell mer semmi nem változik!

Tehát, eleged van. Kiskorod óta türöd (persze olyan vagy mint a nagyid, kiálsz magadért...idegenek előtt persze), az se jó ha elküldöd, beszélni nem lehet vele. Akkor vagy türöd tovább vagy elküldöd és kiszakadsz onnan (Ami nem egyenlő avval, h senkivel nem beszélsz többet. A nagyiddal is lehet, csak érezze azt, h nem szidhat mert itt a határ.)

Én léptem azért, h ne legyek olyan érzelmi roncs mint itt sokan és sokkal jobb a kapcsolatom apámmal is...szoval ennyit rólam meg a hozzáálásomról.

Attól, h sajnálod magad még nem lesz jobb!

Ez a felalsz az asztaltó, ettől mégis mit vársz ha amúgy meg (egyik válaszoló szerint próbáltad) próbáltál vele beszélni? Komolyan kerdem.

2022. nov. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:

Szerintem nem mondtam semmi rosszat a normalis valaszoloknak, azpedig, hogy leirom, hogy mit miert es hogyan, azpedig, hogy kozelebbrol belathato legyen.

Tudom, hogy nem egy ember irt nekem mindvegig, de muszaj vagyok osszevonni titeket, mert kb egy velemenyen vagytok. Vagyis inkabb fogalmazok ugy, hogy egy hullamhosszon.

Nem sajnaltatom magam szerintem kozelsem. Sajnalni engem nem kell.

Persze, hogy probaltam vele beszelni, hiszen kb mindennap talalkozunk. Van amikor minden rendben van, van amikor meg mindenert beszol. Mikor milyen kedve van. Ha meg normalisan megprobalunk beszelni, elnyom engem, barmi is a tema. Az a baj, bennem kulonosen lat valami olyat, amit szerintem meg o sem tud, de latja. Tudatalatt. Vagy valami ilyesmi. Egy ilyen ember mellett alap, hogy megerosodom masokkal szemben, csak vele szemben nem.

2022. nov. 4. 01:57
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!