Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rossz apa nélkül. Mit...

Olyan rossz apa nélkül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apa kamionos és keveset van itthon nagyon. Ha itthon van akkor is általában csinál valami vagy megy. Mostanában szoktam neki segíteni szerelni és tök jó. Régebben szerette volna, hogy legyen egy fia aki segít neki (vagyis nekem az jött le) és az unokatesóm (10éves) aki fiú jön az apjával hozzánk és segítenek neki szerelni. Nagyanyám megkérdezte apától, hogy jó lenne-e ha lenne egy olyan fia mint ő, erre apa azt mondta "van nekem egy lányom is" és régebben tuti azt mondta volna h jó lenne. Vagy valami ilyesmit. Már tudom vezetni a kamionját úgy, hogy ő átül a másik ülésre és ha szóba jön akkor mindig elmondja valakinek :). Az utóbbi időben nagyon jóba lettünk. Csak most bejött a törköly és nincs itthon. Tegnap se aludt itthon, ma se meg szerintem holnap se. Rossz nélküle. Mit tegyek?

13/L


2010. szept. 28. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést hányszor írod még ki? Mondtam hogy az enyém is kamionos, de ő 1 hónapig van külföldön. Nekem se jó, dehát ez van.
2010. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit hányszor?
2010. szept. 28. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Foglald le magadat, tanulj. Örülj, hogy nem egésznap otthon lebzsel, így legalább visz haza pénzt. Őszi szünetben meg akár el is mehetsz vele.
2010. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nyomorult helyzetben vagy, gondolj arra hogy másik szívesen cserélnének veled.


nekem pl meghalt már apukám:( van, akire nem is kíváncsi, van akit ütnek, vágnak otthon, akad akinek havonta jár csak haza az apja.

Mondd meg neki hogy mondjon fel, aztán együtt mehettek guberálni...


13 évesen már meg kellene érteni hogy valamit valamiért fel kell adni, ahhoz hogy megéljetek, dolgoznia kell.

2010. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!