Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz dolog ha valaki...

Mennyire gáz dolog ha valaki az unokatestvére gyermekei apjával összejön? Tehát az unokatestvére volt párjával és annak gyermekei apjával párkapcsolatba kerül?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem itt a VOLT-on van a hangsúly. Ha nincs kapcsolatban egyik fél sem, ha az összejövést mindketten akarják, én nem látom okát a kapcsolat akadályának.
2022. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom. Nekem szarul esne ha pl. az unokatestverem aki egyben a legjobb b.nőm az én volt exem farkát sz*pnám. Ja és kitudja, hátha tápláltak érzelmeket már régebben is.. Ugy hogy igen sztem gáz...
2022. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
*sz*opná
2022. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Most az unokatesód exe, vagy az unokatesód apja?

Mondjuk nekem szarul esne mi d a két felvetéssel.

2022. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon nagyon gáz!

Házi nyúlra nem lővünk, még akkor sem ha elvált.

2022. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Juliskának van egy unokatestvére, Piroska. Juliska 10 évig együtt volt egy férfival, nevezzük Pistának, és 3 gyerekük is született ebből a kapcsolatból.


Most Piroska, aki Juliska unokatestvére, összejött Pistával.

2022. nov. 5. 21:10
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Mivel mrá csak volt, így nincs benne semmi kvietnivalo.
2022. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon gáz lenne ha az unokatesóm az exemmel jelenne meg a családi banzájokon. Lehetne hallgatni hogy családon belül marad, és menne a találgatás hogy ha a mostani csajra ráun, kire mászik rá a családból legközelebb a pali.. A gyerekeknek meg extra szar lenne hallani hogy apuci rokont kúrogat.
2022. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon gáz.
2022. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha az unokatestvérnek nem tűnik fel, hogy ez mennyire gáz dolog? És nem is érdekli?
2022. nov. 5. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!