Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tettétek túl magatokat...

Hogy tettétek túl magatokat azon, hogy az egyik családtagotok az orvos hibájából halt meg?

Figyelt kérdés
Mert ha normálisan megvizsgálja akkor még élhetne? Sajnos tegnap elvesztettük a nagymamámat az orvos hibájából. Nagyon kivagyok.
2011. szept. 12. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ, hány éves volt a nagyi, és milyen betegségei voltak. Sajnos előbb-utóbb így is, úgy is meghalunk. Mindegy, hogy Isten veszi el, vagy az orvos. Persze nem öröm. Ha nagyon ki vagytok, fel lehet jelenteni nyilván. De az nem adja vissza a nagyit, legfeljebb mással nem lesz ilyen sintér.
2011. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Kérlek írd meg ide az esetet a kórház/orvos nevével együtt, ott neked is tudnak segíteni és másoknak is segít, ha tudják, hova ne menjenek:

[link]

Részvétem a nagymamád miatt.

2011. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Hihetetlen érzés lehet...közeli családtagot nem vesztettem így el...de ismerőst és rokont igen...

Az ember felháborodik, dühös, gyűlöli azt az embert aki megakadályozhatta volna, de visszafordítani nem lehet...

Belenyugodni és elfogadni kell, valahogy...


Valahogy én kettősen látom ezt a "problémát"...


Egyrészt el lehet mondani, hogy sajnos vannak felkészületlen orvosok, akik a pénzért lettek azok akik és mondjuk a presztízs miatt...a "hibáikból" gyakran lesznek negatív következmények...


Másrészt pedig (mint egy rezidens párja) azt tudom elmondani, hogy az a "szerencsétlen" orvos is ember, néha hibázik. Persze nem olyan következményekkel jár ha az orvos hibázik, mintha egy cipész...a közös bennük, hogy mindketten emberek....


Különbséget kell tenni aközött aki mindent megakart tenni, és mégis hibásnak tekinthető...és aközött aki linkeskedett és nem nézett utána a dolgoknak...


Fogadd őszinte részvétemet! :(

2011. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy :( Nekem anyukám lehetne még... Ha Amerikában élnénk akkor meg legalább a műhibapert megnyertük volna. Ez ugyan nem hoz vissza senkit, de itt még ez se működik :S.
2011. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Őszinte részétem!

Ilyenkor gondolom én, az ember szívében nem csak bánat hanem harag is van. Nem tudom. Én úgy érezném, hogy az orvos ölte meg. Nem tudom, ez olyan érdekes és kényes téma. Nem tudom, hogy mennyiure haragudnék az orvosra, hiszen csak az nem hibázik aki nem dolgozik, nem csinál semmit.

23/N

2011. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

azért szerintem nem mindegy, hogy Isten vagy az orvos veszi el. Ha Isten akkor valószínűleg később halunk meg, és azért legtöbbünk minél tovább szeretne élni.


egyébként nálunk történt ilyen, nevelőapumnak a fia halt meg 18 évesen orvosi hibából. Hát igen, nehéz volt mindenkinek. De szerintem nem azon van a hangsúly, hoyg ez orvosi hibából történt, mert lehetett volna az is, hoyg balesetet szenved. a fájdalom ugyanaz.

2011. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én anyu halálával voltam elfoglalva, de megfogadtam, hogy ha a családban valakinek is valami baja lesz, több orvoshoz megyünk. Nem írom le mi volt, de felháborító eset az biztos. Valaki ajánlotta a pert, de ismerős mondta, hogy felesleges, mert nagy az összetartás köztük. Azt még megérteném, hogy hibázott, ő is ember, de, hogy pofátlanul zsebre rakja a pénzt, elmegy nyaralni és azt mondja, hogy minden rendben lesz, miközben másnap meghalt anyukám, azért durva volt. Ja és nem kevés pénzt kapott, de még egy részvétemet se kaptam.
2011. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az én mamám úgy halt meg,hogy félre kezelték a mentősök. Rossz injekciót adtak be neki,melynek következtében egyből leállt a szíve(azt hitték szívroham,pedig vízzel telítődött). Nem halt meg akkor egyből,de agyhalott lett. Nem tudtak és nem is akartak segíteni neki.Az ápolók rá se néztek napokig,hiába adtuk mindenkinek a pénz,semmi. Utána elhunyt,de nem pereskedtünk mert a családnak volt elég baja akkor.
2011. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Semmi baja nem volt. Nem találtak benne daganatot meg semmit. Rosszul lett, kihívták az ügyeletet aztán az orvos adott neki egy injekciót és nem vette észre, hogy a szívében elpattant az ér és reggelre megfulladt a szíve. Mondta a másik orvos, hogy észre kellett volna vennie és olyan injekciót sem kaphatott volna. Olyan ideges vagyok. Legszívesebben szétverném az orvost.
2011. szept. 12. 14:48
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló vok.Nehezen tettük túl magunkat rajta. Sajnos nem tudtuk meg mi is történt pontosan,miért késtek a mentősök(többször is hívta mamám őket..),sok kérdés van.2éve történt de még mindig ha meglátom a mentősöket elönt a méreg!!!
2011. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!