Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha a férfiak...

Szerintetek, ha a férfiak viselnék a terhesség minden terhét, szülést, fájdalmakat, ilyeneket és ők nem tudnának sexelni szülés után, akkor is megcsalnának?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 13:41
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
86%

Nemtom nektek hány pár napos-hetes kisbabátok van. én szülés után örültem, hogy éltem. mindenen pánikoltam, hogy így a pici, úgy a pici. bajlódtam a pelenkázással, a fürdetéssel, a szoptatással. iszonyat fáradt voltam, sokszor levert. fizikailag is tropa voltam. éjjel-nappal azt figyeltem, hogy lélegzik-e a baba, hogy miért nyűgös..


és elárulom... baromira nem volt kedvem orálisan kényeztetni senkit. azt akartam, hogy elmagyarázzák, hogy a félelmeim alaptalanok, hogy ha a kicsi sír, akkor nem kell vele kórházba rohanni mert nem beteg, hogy segítsenek, hogy átöleljenek és nyugtassanak, és aludni akartam...


aki ezt nem képes megérteni... és nem képes önmagát egy kicsit pár hétre háttérbe helyezni, és nem képes ilyenkor az _új szerepet tanuló_ párjának segíteni és lelki, fizikai támogatást nyújtani, hanem helyette azon pánikol, hogy nincs aki leszopja, és nem tudja az asszonyt megdugni... az nem is férfi és nem is ember.

2010. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
21%
Ezért nem kell apucis szülés,mert előfordul hogy a férvi utána megundorik és visszataszitónak tartja a feleségét.
2010. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
85%

A szülés után bevallom töredelmesen h az utolsó gondolatom volt h hogyan elégítsem ki a férjemet....ott volt a gyerek...és félreértés ne essék ilyenkor nem választhatsz. Az idő nagy része vele megy el és nehéz bizony másra koncentrálni!

A legnagyobb probléma a kommunikáció hiánya!

-pasi: dugunk?

-nő: nem

nem azt mondom, h a legelején, de 3 hét múlva már vágytam a testi kontaktusra, no nem egy 5 perces menetre.....egy szép ívű szeretkezésre......a férjem inkább a tévét nézte ahelyett h velem bajlódjon....Most akkor ki nem foglalkozik a másikkal?

Továbbá sokan egyszerűen nem akarják megvárni a 6 hetet, lehet ha nekik vágtak volna a szebbik szervükbe valóban máshogy gondolnák!

2010. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
apás szülés jó lehet, csak tudni kell hol kell állni, ha a pasi látja azt a küzdelmet, lehet átértékeli.....a sógorom egy pancser, minek akarta végignézni? miért nem a felesége mellett állt?
2010. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
80%
ma 14:21! Szívemből szóltál. Három gyermekünk van, mindegyiknél vágtak, szakadtam. A szülés után pedig az első hetek hónapok, kimerítőek. Elárulom, én a terhesség elején elvesztem a libidómat és csak ritkán van kedvem, bármihez is.Viszont a férjem, ezek szerint olyan mint a fehér holló. Nem panaszkodik, nem jár félre. Szeret. Így is. Én pedig még jobban tisztelem és becsülöm a türelméért, megértéséért. S amikor a libidóm visszatér, bizony ezerszer meghálálom neki. (megéri a böjt a későbbi vadmacskáért) Mi ezeket a dolgokat is meg szoktuk beszélni. Mert meg kell beszélni. Így fönntartható a szerelem.
2010. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
12%
Nyílván nem a szülés utáni első 2 hétre vonatkozik az egyéb örömszerzés... de azért 2-3 hét után már lehet próbálkozni. Persze én még nem szültem... de terhesség előtt is vannak olyan helyzetek az életben, amikor a nő nincs sexre hangolva... és mégis örömet okoz, a párjáért. Vagy veletek ez sosem esik meg?
2010. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond :) remélem neked sikerül terhesség alatt és pár nappal utána már örömszerzésre koncentrálni :)
2010. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
Sokan több éves házasság alatt sem képesek örömszerzésre koncentrálni mert frigidek,perrsze hogy a férfi nő férle megy.
2010. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
Na, gyerekek, azért tegyünk különbséget szeretkezés és dugás között, az előbbibe az is beletartozik, ha elfogadjuk a párunk közeledését nehéz időszakban, ami más esetben csak előjátéknak számít, apróságok, mégis jólesik, sőt, a feszültséget oldja, eltereli a figyelmet a fájdalmakról és gyorsabb a regenerálódás ezáltal, az utóbbit nem ecsetelgetném, de akinek csak abból áll a szex, akár férfi, akár nő, az elég sivár lehet érzelmileg.
2010. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
37%
az lehet, Utolsó... de _van_ amikor nem kívánsz semmilyen erotikus érintést. és nem is akarsz mást ilyenben részesíteni. még akkro sem, ha amúgy normális esetben megvesznél a vágytól a párodért. van olyan időszak, ami nem a szeretkezésről és a szexről szól elsődlegesen. és ezt el kell fogadni. ha valakinek megy, és nincs ilyen időszaka, az örüljön mint majom a farkának... de ebből van kevesebb...
2010. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!