Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az első dolog, amivel...

Mi az első dolog, amivel szakítás után vigasztaljátok magatokat? Hogyan próbáljátok feldolgozni a fájdalmat? Mire gondoltok, mit tesztek?

Figyelt kérdés
ha titeket hagynak el úgy értem..
2010. szept. 29. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát én káromkodtam annak idején, amikor ilyen történt velem.

Igazságtalannak éreztem és háborogtam. De az idő megoldotta.

2010. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én arra gondoltam szakítás után, hogy majd jön egy másik férfi, aki mindennél jobban fog szeretni, és aki igazán boldoggá fog tenni.

Úgy néz ki, jó úton haladok. ;-)

Aki elhagyott, nem szeretett téged igazán.

2010. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én először is káromkodok, aztán csapkodok, dobálok, aztán sírok egy kicsit, befalok 1 tábla csokit és alszok. utána minden oké :)
2010. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szomorú lettem vagy egy hétig sírtam és rosszul éreztem magam, feleslegesnek is. Pedig a kapcsolat nem volt jó, és 2 hét múlva már örültem neki hogy megszabadultam tőle.
2010. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Arra gondolok, hogy ez valószínűleg nem a világ vége, ennél kategóriával fontosabb embereket is elveszítek egyszer az életben (pl. szülő, nagyszülő) és azért ez össze sem hasonlítható egy egyszerű szakítással. Elment, hát elment, majd jön másik, vagy a most elmenőből lesz bumeráng.

Nem utálom a saját társaságom, vannak barátaim, kibőgöm magam és minden megy tovább.

Minden érzés elmúlik egyszer, bármit is tesz az ember, túl lehet élni, még akkor is ha nem akarod.

Egy okos ember egyszer azt írta, hogy a fájdalom csak akkor káros, ha nem éled meg, hanem eltemeted magadban. Szomorú vagyok, de tudom, hogy ez természetes és el fog múlni.

2010. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ittam!Csak az tompított a fájdalmamon!Persze tudtam, hogy ez vakvágány,és nem megoldás,de nekem segített átvészelni az első nehéz időszakot(kb. fél év).Mai napig nem fakult el a szeretetem iránta,felejthetetlen,de már nem fáj!

Pedig már néhány éve volt!Valami kis vágy örökre megmarad felé,ez ellen nincs mit tenni!

2010. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak hagyom hogy fájjon amíg kell, muszáj megvárni amíg túlleszel rajta.Vannak jobb és rosszabb napok.3 hónapja várom hogy elmúljon, türelem kell rengeteg.
2010. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én fiatal vagyok (nagyon) és eddig csak két barátnőm volt de mind kettő szakítás után betettem a kedvenc számom,lemezem és órákon át hallgattam majd felhívtam a haverom és elmentünk valahova focizni,biciklizni és dumáltunk egyet :D
2010. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor nem tudok se inni,se aludni,se enni.Görcsbe van a gyomrom,gombóc van a torkomban.Erre nincs gyógyír,mert rohadt fájdalmas tud lenni.Csak az idő segít.
2010. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha lány vagy: csoki, Nutella, mogyoróvaj, fagyi

ha fiú: sör, bor, tequila, vodka

2010. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!