Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, a volt sógornőm...

Mit tegyek, a volt sógornőm hazugságokat terjeszt rólam?

Figyelt kérdés
Mindenkinek hazugságokat terjeszt rólam,ráadásul folyamatosan nem hagy békét a gyerekeimnek sem!
2010. szept. 29. 18:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Folyamatosan kersztbe tesz.Mindig csinál valamit amivel cseszegetni tud.Nagyon sok mindenkivel a családból összevan veszvel.De természetesen csak neki lehet igaza.
2010. szept. 29. 18:29
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem oltsd le hogy mif@szt ugat bele olyan dolgokba ami nem az ö dolga
2010. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szólísd fel, hogy hagyja abba, aztán ha esetleg durvább hazugságok is mennek, amik beleférnek a becsületsértés/rágalmazás/hitelrontás kereteibe, fenyegetheted feljelentéssel, vagy fel is jelentheted...
2010. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Én is azt ajánlom, hogy mondd meg neki, ha így folytatja, akkor bizony feljelentés lesz a vége.

Egyébként sajnos, sok mindent nem lehet ez ellen tenni, vannak ilyen rosszindulatú emberek, soha nem változnak meg.

2010. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én torkon rúgnám, de komolyan!!!
2010. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sz@rd le nagy ívbe!
2010. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!