Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék egy 50 éves...

Mit tehetnék egy 50 éves tiktok függő anyukával?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rákattant erre az alkalmazásra, mindennap tesz fel videókat önmagáról, ahogyan bohóckodik. Milliószor próbáltam már megbeszélni vele, hogy hagyja abba, mert ami az interneten marad, az ott marad örökre.

Pluszban a gúny tárgya lettem a közönségben emiatt. Minden ismerősöm nézi,és nevetnek. Ő pedig érthetetlen, és továbbra is folytatja, még nagyobb erőbedobással.

Van e valaki hasonló cipőben, mint én? Esetleg miféle megoldást lehet találni e ügyben?

22L



2022. dec. 11. 11:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
Itt a probléma a gyerekes ismerőseiddel van, és veled, aki nem látja, kiben van a hiba, és elvárná az édesanyjától, hogy változzon meg, mert a Te ismerőseid nem képesek nem belekötni abba, ami nem az ő dolguk, és helyén kezelni a dolgokat.
2022. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! A véleményem ugyanaz, ami az ismerőseimnek, befolyásolás nélkül.

Elborzongok, mikor tiktokon látok idősebb embereket, akik szó szerint idiótát csinálnak magukból.

2022. dec. 11. 12:00
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Konkrétan miket csinál azokban a videókban?
2022. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%

De neked ehhez mi közöd?


Fordított esetben kikérnéd magadnak, hogy anyád beleszóljon az életedbe.


Ha hülyét is csinál magából, ez az ő élete.

2022. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
22%

És? Én adnám a lovat az ismerőseim alá, hátha anyám észbe kap egyszer.


"Haha, igen látjátok, tiszta bolond, biztos van valami mentális baja, a legjobb, ha minél többet gúnyolódtok a videói alatt, hátha észbe kap, az nem elég neki, hogy én mondom":

2022. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Magánügye. Hano ebben leli örömét, ha tegye. Az ismerőseim véleménye meg nem érdekelne egy kicsit sem. Ha fontosak lennénk egymásnak, nem néznék ezeket q videókat és pláne nem rohognenek rajta
2022. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%

Minden relatív- ahogy mondani szokás! A tiktok fiatalok által uralt platform, így ha egy idősebb valaki bohóckodik valami általa humorosnak hitt videóban, az könnyen válhat önmaga paródiájává/cikivé. Ugyanaz a dili fiatalként meg akár trend lehet.

Mondd el hogy zavar ez a fajta viselkedés tőle, és az is zavar hogy kinevetik, mindkettőtöket megalázza, és ettől nem tudod megvédeni.

2022. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
61%
Ahol huszonévesek gúnyolják egymást olyasmiért, amiről nem tehet, az ezerszer rosszabb, mint egy ilyen anya.
2022. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Szeretettel simogasd meg!!!!
2022. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Linkeld már azokat a videókat, lehet tényleg viccesek:)))
2022. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!