Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom 50 éves férfival...

A lányom 50 éves férfival tölti a szabadidejét?

Figyelt kérdés
16 éves lányom egy 50valahány éves férfival szokott lenni. Egy ismerősömtől kellett megtudnom, hogy akivel látta az nem a férjem e??? Persze a lányom vállat rendítve azt mondta csak barátok és nincsen semmi. Mi az, hogy barátok? Most mit tegyek, nem zárhatom be a házba felügyelni meg nem tudom egyfolytában!
2016. jún. 6. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
van egy cukrosbácsija. Kérdés, hogy mit ad cserébe..
2016. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
hozzád is "oreg" meg kell békülnie zzel. Ilyenek a fiatalok!
2016. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%

Egy 16 éves lány felnőttnek számít, a törvény szerint nyugodtan randizhat, szexelhet, szórakozhat 50+ pasikkal. Nyilván furcsa, nekem sem jönne be egy pasi aki idősebb apukámnál, de ha a lányodnak ő kell, akkor ez van. Ahogy írtad - nem figyelheted, nem zárhatod be, de ha meg is tudnád tenni, akkor sem szólhatnál bele kivel randizik, mivel már elmúlt 16.

Próbálhatod tiltani, de azzal úgy sem érsz el semmit.


Szerintem hagyd, ha csak barátok, ahogy a lányod mondja, akkor egy idő után úgyis lelép a pasi egy olyannal, aki nem csak barát lesz, ha pedig több van, akkor nyilván egy értelmes, jó ember, és ha komolyra fordul a kapcsolat, akkor úgyis bemutatja a lányod.

2016. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
én közölném a kis hölggyel, hogy nekem nyolc csak védekezzen és ha rossz vége lesz hozzám ne jöjjön sírva(ha már a képembe hazudik)
2016. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
16 éves hol felnőtt te féleszű? Látszik, hogy te is annyi vagy. Ha neked nem tetszik kérdező, mondd még a lányodnak. Mert gyerek. Te tartod el, mosoly rá, neveled, felelősséggel tartozol érte. Ennek a csávónak biztos van valami pedofil hajlama. Semmiképp nem természetes.
2016. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Talán, te nem foglalkoztál a lányoddal, vagy az apukája. Nekem is volt, 16-17-18 éves lány barátom. Egyel sem szexeltem. Viszont, 5-8 órát is elbeszélgettünk, heti, kétheti szinten, mert otthon, mindenki ejtett a problémáira. Rengeteg olyan dolog volt, amit szerettek volna megbeszélni, átrágni, mi, miért is van.
2016. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom nem kapta meg az apjától amit kellett volna. Én is így nőttem fel, és azóta is pótapucikat keresek. Mondjuk én le is fekszem velük, ha tetszenek.
2016. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

kicsit apakomplexusos...

szerintem el kellene beszélgetned vele...


23F

2016. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
#7 elég szánalmas gyerek lehetsz.
2016. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

Szokott lenni? Egyszer látta egy ismerős nem?

Különben miért nem kérezted ki alaposabban a lányodat, hogy mégis honnan ismeri az illetőt?

Most nem azért, de volt, hogy én is eljártam ilyen olyan szakkörökre (pl. sakk, színház stb) és volt, hogy megittam valamit az egyik ottani ismerőssel aki nálam jóval idősebb volt. Azt sem úgy, hogy előre megbeszéltük, hanem volt, hogy nekem várnom kellett 2-3 órát is a buszra, vidékre, ezért meghívtak, hogy addig is ne üldögéljek valahol egyedül.

Ezzel csak azt akarom modnani, hogy nem kell egyből rosszra gondolni. A lányodat kérdezd meg és kérd meg, hogy legyen őszinte és akkor nem lesz gond.

2016. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!