Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék egy 50 éves...

Mit tehetnék egy 50 éves tiktok függő anyukával?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rákattant erre az alkalmazásra, mindennap tesz fel videókat önmagáról, ahogyan bohóckodik. Milliószor próbáltam már megbeszélni vele, hogy hagyja abba, mert ami az interneten marad, az ott marad örökre.

Pluszban a gúny tárgya lettem a közönségben emiatt. Minden ismerősöm nézi,és nevetnek. Ő pedig érthetetlen, és továbbra is folytatja, még nagyobb erőbedobással.

Van e valaki hasonló cipőben, mint én? Esetleg miféle megoldást lehet találni e ügyben?

22L



2022. dec. 11. 11:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy én nagyon vagánynak tartom, és felnézek azokra a kicsit, vagyon jobban idősebbekre, akik korukat meghazudtolva tudnak még "bohóckodni" és nem veszik olyan komolyan az életet. Ja és ne te próbáld megszabni, hogy miként kellene viselkedni egy 50 éves nőnek, aki egyben elvileg egy felnőtt nő anyja.
2022. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
70%

Anyum ugyan nem tiktokozik (én sem), de értem a problémád.


Nem ért hozzá, (76 évesen kezdte), megtanítottam az alapokra, de olyan hülyeségeket csinál a Fb-n, hogy égnek áll a hajam. Megosztja magának a sütirecepteket, elküldni nekem messengeren, hogy biztosan meglegyen...

Ha nem magyaráztam volna el neki százszor (a mai napig kérdez), akkor egyszer sem.


Eljutottam oda, hogy már nem érdekel, ha leégeti a kaját, amit odatesz főzni, hátha tanul belőle.

Ikerházban lakunk, elmondja, mit főz, de már tudom, hogy gondok lesznek. Nem bántom, inkább fél szemem rajta van.

Aki nincs ilyenbe benne, fogalma sincs, hogy mennyire eltudja kapni a hév még 78 évesen is.

Csak leírtam, hogy ilyen is van. A gyerekei, unokái, ismerősei már csak átlapoznak, de ő így boldog!!!!

Hagyd rá! 50 évesen még talán megjön az esze. De semmi esetre ne dirigálj neki, mert ez ha vicces, ha nem vicces, bizony függőség.

2022. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
22%
Próbáljátok leszoktatni róla.
2022. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
61%

13!


Majd ha te 76 éves leszel, te is fogsz hasonló okossagokat elkovetni, amitől a te gyerekednek hullik majd a haja

2022. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%
13, ez legyen a legnagyobb bajod, hogy elküldi neked a receptet.
2022. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
41%

A Gyakori Kérdések szabályzata:

1. paragrafus: A kérdező mindig hülye

2. paragrafus: A kérdezőt mindig támadni kell

3. paragrafus: Ha a kérdező nem hülye, és nem ad támadásra okot, akkor az 1. és a 2. paragrafus lép életbe a 4. paragrafussal karöltve

4. paragrafus: Mondva csinált indokkal, személyeskedéssel g3nyózni kell a kérdezővel.

2022. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
13%
Mondjuk mert tényleg amgánügye, ha ő ezt szereti akkor ezt szereti pont, ne más döntse már el helyette hogy neki mi a jó és ne akarja kényszeresen " leszoktatni ".
2022. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%
Mit tennék? Szégyellném azokat az ismerőseimet, akik felnőtt létükre más embereken gúnyolódnak.
2022. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%
13-as vagy, szerintem az nem jó, ha egy ember valamire nagyon ráfügg, és még égeti vele magát, nekem is van TikTok-om és szomorú látni, hogy mik mennek ott... Ma láttam egy kislányt aki a szőnyegről ette az ebédjét es az volt oda írva, hogy jó étvágyat... Meg amikor kisgyerekek mindenféle hülyeséget csinálnak, lassan már én érzem magamat, okos, normális embernek...
2022. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
77%
Meg még hozzá tenném, hogy nekem a TikTok az igénytelen roma emberek dobja nagy részben meg a hülyeségeket.
2022. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!