Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Èl valaki özvegy fèrfival? So...

Tolerans66 kérdése:

Èl valaki özvegy fèrfival? Sokat emlegeti az elhunyt felesègèt? Hogy kezelitek ezt a helyzetet? Szeretem,de úgy èrzem nem bírom màr sokàig hallgatni,hogy mindenről a felesège jut eszèbe,közben szeret engem

Figyelt kérdés

#Özvegy fèrfi #Együtt èlni vele #Elhunyt felesèg emlèke
2022. dec. 11. 21:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
A nők is mondanak ilyet, ez már hogy úgy mondjam, uniszex.
2022. dec. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%
Ha valóban szeretne akkor törődne az érzéseiddel. "Kell" mellé valaki, gondold végig, tényleg te akarsz lenni az a valaki?
2022. dec. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%

Te mindig a második leszel.


Ez nem olyan, mint egy válás, ahol megromlott a kapcsolat. Itt gyakorlatilag teljesen váratlanul vesztette el.


Ha a párom meghalna, nem tudom, mikor tudnék igazán beleszeretni másba, és mikor jönne el a pont, amikor azt tudnám mondani, hogy elengedtem őt.

A szex más, az menne idővel, főleg, ha a másik vonzó, de érzelmek?


Apa 20 éve vesztette el anyát, de még mindig olyan szeretettel és mély érzelmekkel beszél róla - nekem, amikor nagyritkán kettesben is tudunk találkozni -, mint ahogyan az új nőjéről sohasem (pedig már ők is lassan 14 éve együtt élnek).

2022. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ó, igen, és ha nem tetszik, akkor keress nem özvegy férfit.
2022. dec. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat. 9 hónapja özvegy. 3 hónapja vagyunk együtt. Èn mondtam,hogy nyugodtan mondja ha valami kikívànkozik belőle.

De az a baj,minèl bensősègesebb a viszonyunk,annàl több dolgot mond el a felesègèről,az èrzèseiről ès ez kezd nyomadztani engem.

2022. dec. 12. 09:41
 16/28 anonim ***** válasza:
77%

9 hónapja özvegy. Annyi idő alatt egy kisállat elvesztését sem lehet feldolgozni nehogy egy feleségét.

Komolyan azt hitted túl van rajta és teljes értékű kapcsolat lesz?

Tényleg vannak ilyen mélyen ostoba nők? Ehh.... 🤦

2022. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

15-re:

Ez a férfi bőven nincs még túl a gyászon. Nagy marhaság volt a részéről kapcsolatot kezdeni veled.

Te pótlék vagy a felesége után. Lelki szemetesláda. Esetleg még háztartási ingyencseléd is, mert ugye azt is pótolni kellett, kb. mint amikor az elromlott mosógép helyett újat veszünk. Csak neked vannak érzéseid, míg egy mosógép nem bántódik meg, ha őelőtte az előző mosógépet emlegetem.


Szóval döntsd el, kell-e neked ez a szerep vagy sem.

2022. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
16/17 Ki vagy te ès mit kèpzelsz magadról? Hogy ilyen kritikàvalilletsz ès ostobànak bevétel valakit akit nem is ismersz!!!
2022. dec. 12. 11:13
 19/28 A kérdező kommentje:

17/18...

Nem vagyok a cselèdje,sem a pót mosógèp..nem èlünk együtt. Csak a szabadidőnket töltjük együtt,ès próbàljuk megismerni egymàst.

2022. dec. 12. 11:16
 20/28 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező én vagyok az aki elmondja neked a valóságot cseszdmeg. Elhiszem hogy az öntudatod nagyobb mint az eszed de legalább ne kérd ki magadnak.

Te tényleg komolyan gondoltad hogy egy olyannal vagy együtt aki 6 hónapja vesztette el a feleségét? És még te vagy felháborodva? Vicces...

2022. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!