Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy cetlit hagyok itthon...

Ha egy cetlit hagyok itthon (mert nem biztos, hogy előtte találkozok a szüleimmel), hogy ma és holnap a páromnál alszok, akkor abból nagy botrány lenne? Te kiakadnál emiatt, mint szülő? 20/L

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 06:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nincs neketek mobiltelefonotok?
2010. okt. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
első, pont ezt kérdeztem volna...nem mellesleg 20 éves a kérdező!!!
2010. okt. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok függ attól, hogy nálatok mi a kialakult szokás és hogy Te milyen vagy.


Nálam pl természetes lenne, mivel "csak" annyi az elvárásom a velem élő nagykorú gyerekem felé, hogy mindig tudassa velem, hogy hol van és meddig lesz ott, de itt olvastam már olyanokról is, ahol a 30 év felettit is úgy kezelik, mint egy óvodást, ő meg siránkozik, de tűri.

2010. okt. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
az Istenért, húsz éves vagy!!!
2010. okt. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

HA ez nem derült égböl villámcsapásként ér - azaz, ha már elötte is volt ilyen eset, akkor nekem elég lenne, ha se a barátodat nem ismerném, se nem maradtál volna még soha ki egész éjszakára, akkor azért szivesebben venném, ha személyesen beszélnéd meg velem. Meg persze valamennyire udvarias hangnemet kellene használnod.


Egyébként az egyik válaszolónak: nálunk a családban senkinek sincs mobilja - de szerintem ez azért nem annyira tragédia.

2010. okt. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De van mobilunk, viszont..Gondolom nem telefontéma.
2010. okt. 1. 07:30
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem ismerjük a szüleidet, nem tudjuk, mióta vagytok együtt a pároddal, honnan tudhatnánk a választ?
2010. okt. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de mi az, hogy nem telefontéma??

Igen, kiakadnék, hogy még annyira sem méltat a lányom, hogy felhívjon. A cetlit ma már csak akkor használják a gyerekek, amikor olyasmit csinálnak, amiről tudják, hogy a szülő nem helyesli (így ugyanis kész tények elé állítják).


Hívd fel a szüleid. Vagy legalább az egyiket.

2010. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és írod, hogy nem telefontéma, ezért inkább odavetsz nekik egy cetlit... érdekes :D akkor már inkább hívd föl, és kérdezd meg őket.
2010. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

7:32es akkor minek válaszolsz?!

Köszönöm az eddigi normális válaszokat!

2010. okt. 1. 07:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!