Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy cetlit hagyok itthon...

Ha egy cetlit hagyok itthon (mert nem biztos, hogy előtte találkozok a szüleimmel), hogy ma és holnap a páromnál alszok, akkor abból nagy botrány lenne? Te kiakadnál emiatt, mint szülő? 20/L

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 06:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a szüleidet, és mondd meg nekik, hogy a barátodnál alszol. Egyrészt ez nem olyan égbekiáltó durva téma, amit ne lehetne telefonban megbeszélni, másrészt szerintem a cetliből oltári nagy balhé lenne...
2010. okt. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy attól félsz, hogy nem engednek el?

Telefonon megtilthatják, a cetli meg kész tények elé állítja őket.

Ha megtalálják a cetlit, ugyis felhívnak!

Akkor mit csinálsz? Nem veszed fel?

20 évesen már egy kicsit tovább kellene látnod az orrodnál!

2010. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Inkább hívd fel valamelyiket. Egyébként nem értem ezt a szülői szigort egy 20 éves lánynál. Nekem is lányom van, már 26 éves.Már tiniként elbeszélgettünk ezekről a dolgokról. Szinte mindenhova elengedtem, de csak egy feltétellel, soha ne hazudjon, ha bármi történik azonnal nekem szóljon, Mert ha egyszer is megszegi ezeket a játékszabályokat, vége a diszkónak. Mindig tudtam hol van, meddig van. És nem játszotta el a bizalmamat soha. Megbíztam benne, de ahhoz következetesen kell kezelni egy gyereket. Így utólag visszagondolni az eseményekre, szerintem nagyon jól tettem, hogy feltételeket szabtam ki neki, és ő azokat betartotta.
2010. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem telefontéma, hanem papírtéma?
2010. okt. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Sokkal inkább telefontéma, mint cetli...

Amúgy ha ez az első eset, állati nagy botrány lesz, biztosra veheted, hogy felhívnak. Ha szokás, hogy máshol alszol, akkor meg mindegy.

2010. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én telefonálnék...
2010. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%
Biztos lehetsz benne, hogy ki fognak akadni! Ha neked nem probléma az, hogy miután sunnyogva ott töltöttél 2 éjszakát a barátodnál, a szüleid sokáig seggel forognak mindkettőtökre, akkor írjál cetlit... Én sem értem miért nem lehet telefonálni!
2010. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk oltári nagy botrány lenne


20/L

2010. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Maradok a telefonálásnál. Köszi mindenkinek a választ!
2010. okt. 1. 12:18
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is telefonalj inkabb, foleg ha elso eset. Nem magad, a baratod miatt. A sajat gyerekere ugyse haragszik hosszan az ember, megbekelnek idovel akarmi is van. De a baratod elasna magat a szemukben, es neki nem lenne visszaut utana, szoval ha komolyan akarsz valamit a sractol, akkor ezt is vedd figyelembe.
2010. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!