Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek egyszerűen már nem...

Mit tegyek egyszerűen már nem bírom?

Figyelt kérdés

17/L

Már nem bírom elviselni a szüleimet napi szinten belém kötnek mindenért állandóan veszekednek kiabálnak velem, semmibe néznek bármit csinálok semmi nem jó nekik szerintem elég jó tanuló is vagyok a házi munkába is minden nap segítek bármit megcsinálok itthon de akkor is szar vagyok. Semmibe vesznek a többi testvéremnek mindet vesznek persze nekem nagyon ritkán bármit is, sajnálnak tőlem mindent ha egy szelet csokit is meg eszek már csunya szemmel néznek rám. Soha nem kérdezik mi van velem vagy akármi. Idegileg már nem birom kezdek össze omolni mar enni se bírok itthon. Elköltözni még egyenlőre nem tudok, de mar nagyon várom azt a pillanatot mikor ki lépek innen és soha többé nem hallanak rólam.


2022. dec. 17. 15:15
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Már semmi életkedvem, hetek óta azt veszem észre hogy olyan vagyok mint egy élőhalott, semmi nem vidít fel ami eddig érdekelt mar nem erdekel.
2022. dec. 17. 15:21
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
Majd elmúlik a tinihisztid.
2022. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
De mi történt pár hete, hogy azóta nincs életkedved?
2022. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Nagyszüleid élnek?
2022. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%
Ha mást nem tudsz, akkor csak simán ne vedd őket komolyan. Ha ilyen módon te vagy a magasabb rendű az ilyen beszélgetésekben, akkor egy idő után úgyis leállnak vele.
2022. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%

Google: szürke kő technika :)


Röviden: tettesd halottnak magad, úgy értve, legyél szürke, unalmas, kicsit buta (=nem érdekes), ha provokálnak, még meg is mondhatod, hogy te elég unalmas, és kicsit buta vagy, ne kapjanak tőled semmilyen életjelet, ellenállást, és máris nem leszel nekik érdekes.

Mondasz néhány példát, hogyan kötnek beléd, mit mondanak?

2022. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

1-es, a kérdezőnek lehet, hogy elmúlik a "tinihisztije", de te nagy valószínűséggel örökre egy érzéketlen gyökér maradsz.


Kérdező, a szürke kő technika, amit a 6-os ír, a te esetedben nem biztos, hogy célravezető. Ha elkezded "halottnak" tettetni magad, azért fognak bszogatni. Én első körben leülnék, és írnék egy szép hosszú levelet arról, hogyan érzem magam ebben a családban és miért. Nem vádaskodva és dühből, hanem a saját szemszögedből leírva a megéléseidet. Nekem ez annak idején bevált, ha csak ideig-óráig is. Elég mérgező családom van, sajnos a mai napig eléggé megkeserítik az életem, de akkor, hasonló korúan, mint te, pár évre rendezte a kapcsolatomat velük, hogy leírtam, miről mit gondolok és hogyan érzem magam.

Ha ez nem válik be, akkor meg lehet próbálni a szürke kő technikát. Mindenesetre ne akarj mindenáron a kedvükben járni, ettől ők nem fognak megváltozni.

2022. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
A testvéreid mit szólnak ehhez? Én biztos nem hagynám ezt a helyükben.
2022. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kolesz.
2022. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok és semmi mást nem tudsz csinálni, minthogy elzárkózol előlük, elkerülőd őket és építeni kezded az életed már otthon, köztük, hogy minél előbb elmehess. Mostanában jobbak a napjaim, de én is ebben vagyok jó ideje és régóta építgetem a dolgaimat és tervezek, hogy amint lehet mehessek. Próbálj meg magadra fókuszálni, nem szólni hozzájuk és ha egy szelet csokit sajnálnak vegyél magadnak egy táblával, élvezd ki azt és ne is törődj velük, ne adj nekik. Sajnos ilyenkor nem számít, hogy a csillagokért is elmész, hogy bebizonyítsd mennyit érsz és mennyit tudsz, ők akkor sem fognak egy percet sem törődni ezzel. Volt legjobb barátnőm helyzetét nagyon jól ismertem, ebben volt teljesen és mikor lelépett az anyja egy hónapot tudott kibírni, azóta várja haza reménykedve hiába, pedig ő volt az aki a legjobban kikészitette a mindennapokban szegény lányt.


Szóval zárd ki őket és ahelyett hogy rájuk figyelsz figyelj magadra. Ők csak lehúznak, így előre kell törnöd minél előbb és csak ez számítson!


20l

2022. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!