Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tegyek feljelentést a kollégám...

Tegyek feljelentést a kollégám ellen? Egyszerűen nem érti meg, hogy nem akarok tőle semmit.

Figyelt kérdés
3 éve dolgozok az adott munkahelyen. Van ott egy kollégám, aki már elsőre kiszúrt magának. Hiába mondom neki, hogy egyáltalán nem tetszik nekem, csak erőlködik. Folyton bele akar szólni a magánéletembe, és a hétvégén se hagy békén. Elmondtam neki szépen, csúnyán, de nem képes felfogni hogy abszolút nem tetszik. Sőt... egyenesen taszít a jelenléte.

2016. szept. 19. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés, jelentsd fel!
2016. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez már túlmutat az egyszerű, akár még kedvesnek is tűnő nyomuláson, és többszöri, nyomatékos felhívásod ellenére is folytatja a zaklatásodat, mindenképp tegyél!

Te nem vagy köteles szenvedni az ő értetlensége miatt, ő pedig a viselkedésével kimeríti a zaklatás fogalmát.

2016. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy jelentsd fel. Esetleg szólj neki előre, hogy feljelented, ha utána se áll le akkor mindenképp, hisz senki sem köteles más miatt szenvedni. Nekem is volt egy hasonló kollégám, haza akart mindig hozni meg vitt volna a munkahelyre is reggel, nem értette meg hogy nem szorulok rá. Szépen hiába kértem, a csúnyára hál istennek leállt, de ha nem tette volna tuti feljelentettem volna.
2016. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 éve csinálja ezt, jól értelmeztem? És te hagyod?

Figyelj, mindenképp lépned kell és sajna a feljelentésre, estleg bírósági procedúrákra is rá kell szánnod magad.

Egyébként a pasid nem tud róla? Vagy tud róla, de nem érdekli, hogy a barátnőjét folyamatosan fűzögetik és zaklatják? Ő nem tudna esetleg bemenni és -természetesen normálisan és kulturáltan - elbeszélgetni vele?

2016. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!