Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek egyszerűen már nem...

Mit tegyek egyszerűen már nem bírom?

Figyelt kérdés

17/L

Már nem bírom elviselni a szüleimet napi szinten belém kötnek mindenért állandóan veszekednek kiabálnak velem, semmibe néznek bármit csinálok semmi nem jó nekik szerintem elég jó tanuló is vagyok a házi munkába is minden nap segítek bármit megcsinálok itthon de akkor is szar vagyok. Semmibe vesznek a többi testvéremnek mindet vesznek persze nekem nagyon ritkán bármit is, sajnálnak tőlem mindent ha egy szelet csokit is meg eszek már csunya szemmel néznek rám. Soha nem kérdezik mi van velem vagy akármi. Idegileg már nem birom kezdek össze omolni mar enni se bírok itthon. Elköltözni még egyenlőre nem tudok, de mar nagyon várom azt a pillanatot mikor ki lépek innen és soha többé nem hallanak rólam.


2022. dec. 17. 15:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy most, kérdező?
2023. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!