Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 19-éves srác vagyok és az a...

19-éves srác vagyok és az a problémám hogy csak 56kg! Egyszerüen nem hizzom peddig rendesen esszem! Mitt tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ha el kezdek kondizni azzal szertt tehetek egy jó pár killora vagy csak fogynék miatta?
2016. szept. 14. 19:26
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Még többet kell enni, nem tehetsz mást.
2016. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem edzettem, napi 3-4 ezer kalória is lecsúszott. Amint elkezdtem edzeni, egyből jöttek a kilók. Azóta sokkal könnyebben szedek fel zsírt sajnos.
2016. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyel tobb zsirt azzal konnyu kalorit bevinni

Meg edzes

2016. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fehérje 2g/tskg, szénhidrát 5g/tskg, zsír 1g/tskg, ha ennyit ennél megindulna a tömeg, de valószínűleg nem eszel ennyit, B és Multivitamin menjen, lesz étvágyad + edzés
2016. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ennél jóval többeg kell ennie egy extrém gyors anyagcserével rendelkező embernek... Amit leírtál az a kérdezőre vetítve 2000 kcal körül van... Ennyit egy átlagos anyagcseréjű ember eszik. Szóval kérdező, nézd meg, hogy eddig mennyi kalóriát fogyasztottál, ha ez megvan, akkor annál egyél 500-zal többet. Ha még akkor sem jön tömeg, akkor még emelj a bevitelen. A lényeg, hogy meglegyen a 2g/ttkg fehérje, a többi kcal-t úgy osztod el, ahogy akarod, (nyilván ésszerű keretek között :D). Ja, és a tápanyagokat tiszta forrásból vidd be!
2016. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, akinek, ha tipikusan osztaná el, 7g/ttkg ch kellene súlytartáshoz nem túl aktív életmód és kevés izom mellett, amúgy hízékony fajta, szóval ha kicsit fölémegy, vagy épp ül egész nap hetekig, jönnek a kilók. De ha kicsit is alámegy, simán fogy.

Tuti van, akinek ennél még több is kell, tömegeléskor pedig ugye még több... Ezt előre nem lehet tudni.


A kondizással jönnie kell a tömegnek, ha rendesen eszel, kondizol, pihensz. Ha a tested nem is akar zsírt tárolni (vannak ilyenek, akik ehetnek jelentősen többet, nem zsírosodnak), izmot muszáj növelnie a terhelés hatására... Ez a te esélyed, szerintem vágj bele. De tényleg enned kell rendesen. Magadhoz képest rendesen, az nem számít, hogy más mennyit eszik...

2016. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!