Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák kiöregedő leánygyermekke...

Anyák kiöregedő leánygyermekkel? Ti hogyan reagáltátok le, amikor a közel 40 éves lányotok egy sokkal fiatalabb fiúval vesztegette az idejét, ahelyett, hogy egy megbízható férfias férfit keresett volna magának?

Figyelt kérdés

Ráadásul a fiatal gyerek nem is volt férfias, és még csak jól sem nézett ki, tehát nem tudott volna szép unokákat összehozni.


És ráadásul a lányotoknak ezelőtt, fiatalabb korában voltak jóképű, magas, passzoló életkorú barátai, de mégsem lett belőle házasság vagy akármi.


De a VÉGÉN azért csak összejött a férfias férfi. Akkor boldogak lettetek, hogy egy szemrevalót hoz haza a vasárnapi ebédre?


2022. dec. 17. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%

???


Mi közöm hozzá? Miért ezen múlna a boldogságom?


Napi provokáció kipipálva. Azért ne nézzük már le az idős szülőket.

2022. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem mindenki olyan felszínes ám mint te vagy.
2022. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

nem tudom, de anno amikor sikerült összeszednem 29 évesen egy jó testű 28 éves ügyvéd nőt, és 1 évig jártunk, akkor nem elég, hogy végig a két lábon járó romhalmaz de jóképű exét siratta, de még anyukával együtt az én jelenlétemben kórusban magasztalták a csávót, hogy ő valójában egy JÓ ember volt. (akkor én nem?)


annak ellenére, hogy lehúzta, megcsalta, átverte a csajt éveken keresztül

2022. dec. 17. 18:08
 4/65 A kérdező kommentje:
*38 éves
2022. dec. 17. 18:08
 5/65 A kérdező kommentje:

utánam meg egyedül volt pár hónapig aztán összejött egy szintén fiatalabb, de csak 5 évvel fiatalabb orvos csávókával, akinek korábbi házasságából volt egy 2 éves gyereke.


engem kirugdalt a korkülönbségre hivatkozva, de ha JÓ a KAN, akkor ugye ezek a szabályok elég tágan vannak értelmezve és alkalmazva


Nekem konkrétan megmondta a csaj, hogy igazából a kinézetem csak annyit számit neki, hogy éppen nem undorodik tőlem, de amúgy semmi extra.

2022. dec. 17. 18:09
 6/65 anonim ***** válasza:
98%
Tedd túl magad rajta. Szerinted az ilyen nő megéri hogy itt keseregj utána? Segítek: NEM!
2022. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
hát nem lenne semmi gondom, ha kellenék ilyen kaliberű vagy jobb nőknek, de sajnos úgy tűnik, hogy ez ilyen egyszeri anomália volt az életben és egyébiránt csak akkor lehet újra rendesen NŐIESEN kinéző nőm, ha kigyúrom magam és megcsináltatom a fogszabályzást.
2022. dec. 17. 18:19
 8/65 A kérdező kommentje:
persze magas akkor sem leszek
2022. dec. 17. 18:19
 9/65 anonim ***** válasza:
98%
Az írásaid alapján neked nagyon keveset segítene a kigyúrás és a fogszabályozás.
2022. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
89%
Majd később átolvasom még párszor, elsőre semmit sem értek az egészből. Na jó, lehet, hogy csak holnap... után.
2022. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!