Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák kiöregedő leánygyermekke...

Anyák kiöregedő leánygyermekkel? Ti hogyan reagáltátok le, amikor a közel 40 éves lányotok egy sokkal fiatalabb fiúval vesztegette az idejét, ahelyett, hogy egy megbízható férfias férfit keresett volna magának?

Figyelt kérdés

Ráadásul a fiatal gyerek nem is volt férfias, és még csak jól sem nézett ki, tehát nem tudott volna szép unokákat összehozni.


És ráadásul a lányotoknak ezelőtt, fiatalabb korában voltak jóképű, magas, passzoló életkorú barátai, de mégsem lett belőle házasság vagy akármi.


De a VÉGÉN azért csak összejött a férfias férfi. Akkor boldogak lettetek, hogy egy szemrevalót hoz haza a vasárnapi ebédre?


2022. dec. 17. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:

szóval papiron jó az elképzelés csak a valóság kicsit máshogy müködik


el tudok menni megismerni nőket akiknek kellek, de én azokból a nőkből nem kérek, ilyen mindenféle furcsa kinézetű semmilyen nőcskék, csúnyák mondjuk ki. Nem kellenek olyan férfiaknak akik kellenek a nőknek és válogathatnak. Én meg köszönöm de nem kérek a maradékból.

2022. dec. 17. 22:00
 32/65 anonim ***** válasza:
100%
31, akkor így jártál!
2022. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:
igen, ez elég kellemetlen
2022. dec. 17. 22:05
 34/65 A kérdező kommentje:
mostmár csak imádkoznom kell hogy ez a trauma ne termeljen ki egy rákot, már ha esetleg nem késtem el
2022. dec. 17. 22:06
 35/65 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most.... neked végülis van kapcsolatod egyáltalán, vagy kapcsolatban vagy egy olyan nővel aki nem megfelelő a számodra? És azért emlegeted a régit, mert azt visszasírod. Jól értem, cagy hogy van ez?
2022. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:

igen, együtt vagyok 3 éve egy nővel, tisztelt és van mélysége a kapcsolatnak, de sajnos 51 éves. Igaz thai származású és ezért le tud tagadni nagyon sok évet. De akkor is. Egyébként ha mondjuk csak 30-pár éves lett volna akár, akkor elveszem feleségül már régen.


De sajnos az itt dolgozó FIATAL thai nők ugyancsak magas jóképű fiúkkal mennek el, szóval én ott sem rúgok labdába. Még ezek a thai nők sem mondják azt, hogy magas vagyok, sőt kifejezetten meg is mondják, hogy kicsi vagyok. Még ők is.


Na mindegy, ez a nő, akivel vagyok, nyilvánvalóan szexuális szolgáltatásokat is kínál vagy kínált, hiszen pénzt akar keresni. Cserébe megmondta nekem, hogy csajozhatok, csak ne tudjon róla.


Igazából a kapcsolatunk elején még 3 másik lánnyal is találkozgattam, de ez 1 másik lányra csökkent. Szóval a thai nőm mellett kisebb nagyobb kihagyásokkal egy másik nővel is szoktam találkozgatni.


Meg egy időben próbáltam randizni is, de nem sikerült semmi, mármint még randira sem akartak jönni, csak gány nők.


Alkalmi szexre is csak idős kövér nők jöttek volna, meg 1-2 fiatal, de azok tényleg nagyon problémásak voltak és csúnyák. Tehát összességében pl szeptember - október hónapban kioffoltam 7 nőt. Ezek közül több már elindult otthonról, volt aki a randi helyszinére odaérve szembesült vele hogy le van tiltva.


És egy percig sem sajnáltam őket, mert engem sem sajnáltak a nők, akik leráztak, mert nem ütöttem meg a genetikai állományommal a nyilvánvalóan JOGOSAN magas elvárásaikat.

2022. dec. 17. 22:14
 37/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkora Casanova vagy, keress egy fiatal csajt, még ha ronda is (szerinted), majd megszépül.
2022. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:

nem csak szerintem rondák, a haverjaim mindig rommá oltanak, hogy "na mivan megint összeszedtél valami kis szutykot?"


egyébként tinderen elhatároztam hogy megdugok egy fiatal nőt és végülis 65.000 jobbra húzás és 55 kiemelés (~120 ezer forint) után össze is jött, egy 20 éves csaj balatonfüreden.


És meg kell mondjam elég jó volt hogy még olyan fiatal a teste. Csak sajnos neki is voltak problémái mert ivott meg kólázott, de előéletét megismerve nem csodálom. Mindenesetre kár volt érte, mert amúgy elég aranyos volt.

2022. dec. 17. 22:25
 39/65 anonim ***** válasza:
100%
20 évvel idősebb nővel együtt lenni nem valami normális dolog, már bocs. Szerintem ezt te is tudod, hisz nem tennél ki ilyen kérdést és nem rinyálnál vadidegeneknek erről. Ha korrekt választ szeretnél akkor változtass ha ez a kapcsolat neked nem jó. Keress egy fiatalabb nőt, ne külsőségek alapján határozd meg hogy jó e, hanem az intelligencia legyen elsődleges.
2022. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:

persze hogy nem normális, de csak ilyen nőknek kellek.


több nőnek megmondtam, hogy ha jobban néznének ki vagy ha fiatalabbak lennének, akkor én már nem kellenék nekik. Erre rendre megsértődnek. Persze a logikát ebben nem lehet keresni. Bármennyire is igazam van.


a külsőségekről meg annyit, hogy abszolút nincsenek nagy igényeim, de nekem momentán még az is elérhetetlen hogy egy normális NŐIES alkatú nőnek kelljek. Tehát aki úgy néz ki mint egy nő.

2022. dec. 17. 22:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!