Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák kiöregedő leánygyermekke...

Anyák kiöregedő leánygyermekkel? Ti hogyan reagáltátok le, amikor a közel 40 éves lányotok egy sokkal fiatalabb fiúval vesztegette az idejét, ahelyett, hogy egy megbízható férfias férfit keresett volna magának?

Figyelt kérdés

Ráadásul a fiatal gyerek nem is volt férfias, és még csak jól sem nézett ki, tehát nem tudott volna szép unokákat összehozni.


És ráadásul a lányotoknak ezelőtt, fiatalabb korában voltak jóképű, magas, passzoló életkorú barátai, de mégsem lett belőle házasság vagy akármi.


De a VÉGÉN azért csak összejött a férfias férfi. Akkor boldogak lettetek, hogy egy szemrevalót hoz haza a vasárnapi ebédre?


2022. dec. 17. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:

tök mindegy mennyivel vagyok érettebb és mennyivel vagyok objektive mérhető szinten előrébb az életben (stabilabb életkörülmények, nagyobb jövedelmek) ez semmivel sem javítja a lehetőségeimet és továbbra is csak olyan nöknek kellek amilyeneknek csóró céltalan egyetemistaként.


Teljes mértékben meg vagyok győződve, hogy át lettem verve és a jó kinézetért kellett volna güriznem már fiatal koromtól kezdve nem pedig stréberkedni.

2022. dec. 17. 20:25
 22/65 A kérdező kommentje:

ja és igen, kiöregedek, jelenleg 33 vagyok, de kinézek 25-26-nak, persze az elhasználódás mindenkin látszik, tehát nem fogják elhinni hogy fiatalabb vagyok mint amennyi.


inkább koravénnek fognak látni

2022. dec. 17. 20:26
 23/65 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem a kérdést, de akármelyik fél is vagy keress másik partnert, ha te vagy az anya akkor te is keress egy fiatalabb férfit. Ennél jobb tanács nem jutott eszembe.
2022. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%
33 évesen még baromi fiatal vagy
2022. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező férfiúi mivoltában érzi magát megsértve. A gond láthatóan az, hogy nem ismeri a nőket, a női lelket. A nők azt értékelik, ha felnézhetnek a partnerre, becsülhetnek, tisztelhetnek benne valamit. Ez lehet lényeges vagy lényegtelen dolog, a nő személyisége dönti el, hogy mit becsül. Van, aki a külső szépséget, van, aki a tudást, a határozottságot, a magabiztosságot, ami miatt a nő biztonságban érzi magát. Akik egy szépfiút "vesznek" magukhoz, azok nem a lényeges szempontot becsülik, mert a szépfiú le fog lépni előbb-utóbb. Emellett egy "tanult" nő többnyire nem adja oda magát egy kevésbé tanultnak, mert azért a tanultság nem azonos az okossággal és a lényeglátás képességével és sokszor hamis az értékítéletük. Én az egyetem első évében ismertem meg a leendő feleségem, aki pár év után bevallotta, hogy ha engem ipari tanulóként ismert volna meg (szakmunkás bizonyítvánnyal a zsebemben mentem egyetemre), akkor semmiféle kapcsolat nem jöhetett volna létre köztünk. A diplomás nők sokszor erősen túlértékelik saját szakmai és egyéb képességüket (amiben sajnos a jelen társadalmi-politikai közeg is ludas) és emiatt hajlamosak úgy gondolni, hogy őket csak egy kivételes férfi "érdemel ki". És van azért egy sajátos szempont is, ami nagyon nehezen derül ki, az önzés. Amikor valaki képtelen adni (érzelmi vagy egyéb tekintetben), mert csak kapni akar. Egy egyedül élő (most már elég idős) orvosnő ismerősünk említette magáról ezt a szempontot.
2022. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:

25-ös


hát ebben az a vicces, hogy ez az ügyvéd nő 6,5 évig egy belgiumi arab gyerekkel kínlódott távkapcsolatban.


A gyerek egy depressziós, szorongó munkanélküli romhalmaz volt, de mivel szépeket tudott mondani meg jól nézett ki ezért a nőnek nagyon erős érzelmeket adott és ezért nagyon bele volt habarodva.


Az tök mindegy hogy a csávóka lehúzta, megcsalta, átverte, és még csak meg sem dugta a kapcsolat utolsó 4 évében.


De azért kórusban mondták anyukával hogy ez egy JÓ ember volt.

2022. dec. 17. 20:41
 27/65 A kérdező kommentje:

egyébként azt elismerem hogy tényleg elég gyerekes voltam még abban az időben amikor ezzel a nővel voltam, de a pofáraesés, hogy kidobott engem sokkal kigyűrtebbé és határozottá tett, igaz át kellett menni egy pár poklon (pszichiátria 1 hónapig szorongás miatt meg ilyesmik)


Azóta találtam magamnak másik nőt, akinek én kellek, és tisztel, de sajnos 51 éves...(igaz hogy thai származású és ez emiatt nem annyira feltűnő)


SZóval ha egy magyar ügyvéd nőnek nem vagyok elég jó okleveles mérnökként attól még egy thai vendégmunkásnak igen.

2022. dec. 17. 20:43
 28/65 A kérdező kommentje:

de ettől függetlenül továbbra is teljesen meg vagyok győződve, hogy ha jó a KAN, akkor nagyon sok minden meg van engedve, amiért engem meg elhordana minden selejtnek.


Ideértve pl azt a sarkalatos témakört, hogy engem elhordott minden nácinak mert 2007-ben a jobbikra szavaztam amikor még apámékkal laktam egy kis faluban.


Mostani csávója egy orvos, apja MIÉP - JOBBIK képviselő volt, tehát az egész család ős jobboldali, de ez valahogy nem para.

2022. dec. 17. 20:46
 29/65 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő lehet, már rég el is felejtett téged, te meg szombat este itt vered a billentyűzetet, hogy az ANYJA mit gondolhat vajon? Ez a legszánalmasabb sors, amiről mostanában olvastam.
2022. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:

hát ja én is belegondolok sokszor, hogy ha ennek a nőnek kellettem akkor biztosan van még kinn a világban másik ilyen kaliberű nő akinek fogok kelleni


a probléma az az, hogy az embernek véges az ideje és az energiája hogy megtalálja ezeket a nőket. Mivel nem tendencia alapján kellek a nőknek, hanem totál esetlegesen és a csillagok szerencsés együttállása alapján.

2022. dec. 17. 21:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!