Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Na szóval...

Mit csináljak? Na szóval kaptam munka lehetőséget, nyertem egy versenyt (szakács) És egy jó nevű szállóba dolgozhatok.

Figyelt kérdés
De a párom nem akar velem jönni, 2 hónaponként jönnék haza.. Mit/ Kit válasszak?? nagyon nehéz! Köszönöm a válaszokat! 21L
2010. okt. 1. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
megprobalhatna veled menni, aztan vgy bejon vagy nem. en is a paromhoz koltoztem, raadasul 4oranyi repuloutra. es nem bantam meg.
2010. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó lehetőség, élj vele! 2 hónap nem a világ, telefon és internet létezik, tehát tudjátok tartani a kapcsolatot.

Ha meg emiatt szétmentek... az életben semmi sem állandó. Majd találsz olyat, aki jobban megért téged.

2010. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
menj _D
2010. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Go, go, go!!! :-)
2010. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Miért csak te mehetnél haza meglátogatni? Ő nem menne el hozzád egy napra sem?
2010. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Menj!Még fiatal vagy,ha szeretitek egymást úgyis kibírja a kapcsolatotok.De ne hagyd veszni a lehetőséget,mert bánni fogod örökre..
2010. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Menj. mindenkepp. en is kulfoldon elek, nalunk ugy alakult, nem volt eleg penzunk, hogy egyszerre jojjunk, pedig akkor mar 6 eve egyutt voltunk, de vallaltuk, hogy en jovok elore es o amikor lesz penzunk utanam jon. Ket honapot pontosabban 54 napot voltunk kulon. addig 2 napnal nem voltunk tobbet kulon. de megerte!


23L

2010. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!