Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell vitázni egy étel...

Miért kell vitázni egy étel miatt? Ha valamit nem szeretek, az nem megy le a torkomon.

Figyelt kérdés

Összekaptunk a párommal, mert olyat hozott nekem reggelire amit nem szeretek.

Azt mondta soha többé nem kedveskedik nekem. Hozott nekem reggelit, én meg csak húzom a számat.

1,5 alatt tudnia kéne, mi az amit szeretek, és mit nem...nem? Nem értem, miért kell egy vacak étel miatt összevesznünk.

Vérig van sértve, hogy nekem semmi se jó.


Ha fordítva történt volna, az lett volna az első dolgom, hogy szaladok a konyhába, és összeütök valami olyat amit a párom szeret, és nem kezdek el veszekedni vele, mert én olyan hülye voltam, hogy olyat vettem amit ő nem szeret.


2010. okt. 2. 09:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Elment dolgozni. :(
2010. okt. 2. 10:37
 12/18 anonim ***** válasza:
15%
Jó hisztis vagy te is, kommunikéció 0, tolerancia 0. Ilyen semmi hülyeségeket se tudtok normális emberek módjára megoldani. Mondd, mit vársz te mégis ettől a kapcsolattól? Nehezen hiszem azt is, hogy nincsenek komolyabb problémáitok.
2010. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

Ne szidjátok a kérdezőt, nem ő tehet róla, hogy ennyi idő után ezt se tudja a párja. Azt meg nem tudhatjuk, hogy vannak-e gondok ezenkívül, minden ember másképp reagál, ha valami nem tetszik neki, ez nem biztos, hogy rosszat jelent.

Gyerekes volt, hogy ezen ennyire megsértődött.

2010. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%
Én nem eszem meg olyat amit nem szeretek ezt aki ISMER és SZERET az TUDJA.A lényeg naygbetűvel van.
2010. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Hááát... el kéne gondolkoznod, hogy ha a párod másfél év alatt nem jegyezte meg, hogy mit szeretsz és mit nem, szeret-e. A szeretet egyik jele, hogy nem azt akarja rád kényszeríteni, ami szerinte jó, amit ő szeret/akar stb., hanem azt adja, amire te vágysz.
2010. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Egyetértek! 1,5 év alatt meg kellett volna ismernie ennyire! De ha meg csak mégis botlás volt,de amúgy tudja akkor meg nem kellett volna téged hibáztatni.

(nálam is volt ilyen,..és kiderült hogy nem is érdekelte soha hogy milyen vagyok(pl.:mit szeretek és mit nem):S)na ennyit erről...:(

2010. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A ma 10:41 válaszolónak meg annyit hogy aki kommunikáció 0-ás az az aki nem megbeszéli a dolgot hanem aki rátámad a másikra,A tolerancia pedig nem arról szól hogy mindenen mézesmázosan vigyorgunk,elfogadunk,úgy teszünk mintha jó lenne stb,mert ez hazugság,az őszinteség hiánya!
2010. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te is butus voltál, meg a párod is. Én a párod helyében megettem volna amit neked vitt, és vittem volna másikat, vagy következőleg próbáltam volna meg kedveskedni. Te meg mondjuk mondhattad volna, hogy jajj bébi én ezt nem szeretem, edd csak meg, majd eszek mást... És persze, tudom én is hogy nehéz mindig jól reagálni, mert én is eléggé bunkó tudok lenni :) Neki meg nem ártana tudnia legalább ilyen alapvető dolgokat, hogy a tojást nem szereted.. Én is vihetnék a barátomnak zöldségeket, savanyúságokat, gumicukrot, meg hasonlókat, de nem enné meg.
2010. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!